Yerel gazetelerde bugün...

Bizim Sakarya
MARKA ŞEHİR İÇİN 3 KOŞUL!

AKP adayı Ekrem Yüce, Sakarya'nın marka şehir olabilmesi için üç sütun olarak nitelendirdiği bilim ve eğitimde, ekonomide, sporda ve kültürde önemli atılımlar yapması gerektiğini söyledi.

Sakaryahalk
YETER Kİ ÜRETİN

Sakarya'da iş dünyasının amiral gemisi olan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Kasım ayı meclis toplantısına katılan Vali Nayir "Sizler Sakarya'ya kıymet veren kişilersiniz. Siz üreteceksiniz, biz de size destek olacağız. Sizi engelleyen bir durum olursa biz buradayız" dedi.

Yenisakarya
ÖRNEK OLACAK ÇALIŞMALAR YAPTIK

Büyükşehir Belediyesi daire başkanları ve şube müdürleri ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, "Sizlerin yetenek ve çalışkanlığınızla Sakarya'da Türkiye'ye örnek çalışmalara hep birlikte imza attık" dedi.

Yenigün
HEYECAN ARTTI!

AK Parti Genel Merkezi'ne çağırılan 16 ilçe başkanı dün belediye başkan adayının belirlenmesine yönelik komisyona görüşlerini iletirken, 8 başkanın ise belediye başkan adayı olmak istemesi de heyecanın artmasına yol açtı.

Adapazarı Akşam Haberleri
FABRİKADA SULAR DURULMUYOR

Arifiye'deki lastik fabrikasında yaşanan arbede ve devamındaki silahlı vurguna karışan herkesin iş akdi fesh edildi. Öte yandan Lastik-İş Şube Başkanının fabrikaya giriş yasağı devam ediyor.

Adapostası
BİRLİKTE BAŞARDIK

Büyükşehir Belediyesi daire başkanları ve şube müdürleri ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, "Türkiye'ye örnek çalışmalara hep birlikte imza attık. Şimdi size düşen işlerinize odaklanmanız ve milletimizin işini en iyi şekilde yapmanızdır" dedi.

Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2713592/yerel-gazetelerde-bugun