Bakın eroini nereye saklamışlar


Hendek'ten Ahmet Çileci'nin Haberi...

Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı narkotik büro ve asayiş ekipleri takiplerinde bulunan aracı ve içersinde iki kişiyigözaltına aldı.Arama yapılan aracın motor kısmından bagajına, kapı panzotlarından torpido içine kadar detaylı arama yapıldı.

Araç içersinde çok sayıda gazı ve taşı bitmiş çakmağın bulunmasından şüphelenen ekip çalışanları, çakmak içine saklanan eroin maddesini buldu.

Araç içersinde yapılan aramada birden fazla giyim eşyası, pasta ve tatlı, çok sayıda bankamatik ve kredi kartları, selpak mendiller içersinde eroin, gazete kağıtlarının içersine zulalanmış esrar ile birlikte eczanelerden damla olarak alındığı bilinen değişik markalarda damlalar ele geçirildi.

Polis yetkililerinin ifadesine göre araç içersinde bulunan damla tabir edilen ilaçların uyuşturucu müptelalarınca su içersinde damlatılarak içildiğini ve kafayı bulmak için kullanıldığını belirttiler.

Narkotik ve Asayiş polisi elemanlarının gözaltına aldığı A.T ve S.P. isimli kişilerin ilçe emniyet müdürlüğündeki sorgularının ardından Cumhuriyet savcılığına çıkartıldılar.

Zanlılardan A.T adlı kişinin iki suçtan dolayı arama kararı bulunduğu, diğer zanlı S.P adlı kişininde önceden uyuşturucudan sabıkalı olduğu öğrenildi.

İki zanlı polisteki sorgularının ardından Hendek Cumhuriyet Savcılığına teslim edildi. Mahkemeye çıkarılan iki zanlıdan A.T tutuklanarak cezaevine gönderildi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2714490/bakin-eroini-nereye-saklamislar