Furuncuoğlu durmak bilmiyor!

Furuncuoğlu, MHP iktidarında ÖTV ve KDV nin kalkacağını Tohum üretimi ve genetik araştırma merkezinin kurulacağını 2/B sorununu ortadan kaldıracaklarını söyledi.

İş başına geldiklerinde Küçük Çiftçilerin aldıkları mazot, gübre, ilaç, tohum ve gübreden Özel Tüketim vergisi ile Katma Değer vergisi alınmayacağını söyledi. Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak hep milli üretim dedik, çünkü yüce Yaradan bu toprakları Dünyanın en verimli ülkesi olarak yaratmıştır. Türkiye Tarımsal üretimi kendi imkanlarıyla yapabilecek şekilde beklide tek ülkedir. Ak Parti ithalata bağlı Tarım politikası uygulayarak kendi çiftçisini cezalandırmaktadır. Ancak İktidara geldiklerinde bütçeden Milli Gelirin yüzde beşi olarak uygulanan tarımsal destekler iki katına çıkarılarak 12 buçuk milyar olacaktır. Buğday, Mısır, fındık, üzüm v.b. üretimlerde özel destekleme programları geliştirilecek ve kesinlikle çiftçimiz mağdur edilmeyecektir. Tohum Üretim ve Genetik Araştırmalar Merkezi kurularak, İsrail'e bağlı tarım üretimi ortadan kaldırılacak, Et ve Balık Kurumu, Toprak Mahsulleri Ofisi eski etkinliğine kavuşturulacaktır. Besi Hayvancılığında bütçe desteği artırılarak 1 milyar 250 milyona çıkarılacak, et ve sütte garanti fiyat uygulamasına geçilecektir. Biz dediğimizi yaparız, yapacağımızı teminatı adımız değil inancımızdır dedi.Furuncuoğlu Ak Parti 2/B yasasını seçim malzemesi yapabilmek için bu güne kadar çıkarmamıştır.göreceks
İniz seçim meydanlarında 2/B yasasını meydanlarda konuşacaklar.sizlerde şu soruyu Ak Partililere lütfen sorun tek başına ikdidar oldunuz 8 yıldır zinayı serbest bırakmak dahil istediğiniz kanunu bir gecede çıkardınız neden 2/B yi çıkarmadınız.MHP 2/yasasının bir an önce çıkarılıp bu sorunu kökünden cçzmeyi seçim beyannamesine koymuştur dedi.

Bahattin Furuncuoğlu'nun Kaynarca ziyaretine MHP Kaynarca ilçe başkanı Mehmet Apti,yöneticiler ve partililer katıldılar.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2715405/furuncuoglu-durmak-bilmiyor