Kaya: 'Gönülleri yapmaya geldik'

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; ''Vatandaşlarımızın Ramazan ayını manevi anlamına uygun bir şekilde huzur içinde geçirmesi için tüm çalışmalarımızı yaptık. İftar öncesi bir araya geliyoruz. Bundan da çok mutluyum. Ayrıca teravih namazı sonrası mahalle halkıyla çay sohbetlerinde gönüller yapıyoruz'' dedi.

Sosyal medyadaki paylaşımlarında yaptığı ve yapacaklarını vatandaşları ile paylaşan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, her akşam bir ailenin iftar konuğu olmaya devam ediyor.

Yaptığı bu davranış ile Geyveli hemşerilerinden büyük takdir toplayan Başkan Kaya, yaşadığı bu iftar güzelliklerini ise sosyal medyadan paylaşmamaya ise özen gösteriyor.

Her Akşam Bir Mahallede

İftar sonrası ise her akşam bir mahalleye misafir olan Başkan Kaya, teravih namazı sonrası ise mahalle kahvehanelerinde hasbihalde bulunarak Geyveli hemşerileriyle hep birlikte Ramazan ayının feyzi ve bereketini yaşıyor.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, bu akşam Bahçeli Camiinde Teravih namazını eda ettikten sonra Yörükler Mahalllesinde vatandaşlarla buluştu.

Başkan Kaya'yı kucaklayan Yörükler Mahallesi sakinleri Ramazan ayının maneviyatı eşliğinde sıcak ve samimi hasbihal'de bulunurken sorunlarını da aktarma fırsatı buluyorlar.

Gönüller Yapıyoruz

Ramazan gecelerinde teravih namazı sonrası farklı mekanlarda halkımız ile bir araya gelerek son derece samimi ve sıcak bir atmosferde çay sohbetleri gerçekleştirdiklerini ifade eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; ''Bizler her zaman halkımız ile iç içeyiz. Ramazan ayı denince; 11 ayın sultanı, rahmet ve mağfiret ayı, ebedi saadeti kazanma ayı aklımıza geliyor.

Manevi iklimin yaşandığı mübarek bir ay olan Ramazan da, hayır ve bereket artar, Bizler de yaptığımız yapacağımız hizmetleri vatandaşlarımız ile paylaşıyoruz.

Yaptıkları hizmetler karşılığında vatandaşların kendilerine teşekkür etmesinden dolayı mutluluk duyduklarını, Geyve'nin hangi bölgesine gidersek gidelim halkımızın yoğun ilgisi ve teşekkürleriyle karşılaşıyoruz''dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2715674/kaya-gonulleri-yapmaya-geldik