Sakarya'da ilk kez çocuk bayramında düzenlenecek!

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, "Gülen Çocuklar Şenliğimizde çocuklarımız doyasıya eğlenirken aynı zamanda ödüllü yarışmalarla yeteneklerini sergileyecek. Çocuklarımızla birlikte güzel ve eğlenceli zamanlar yaşamak için 20 Nisan Cumartesi günü Kentpark'ta buluşalım."dedi.

Büyükşehir Belediyesi ilk kez "Gülen Çocuklar Şenliği"düzenliyor, güneşli ve güzel havaları Sakaryalılarla birlikte karşılıyor. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, Gülen Çocuklar Şenliği'ni ilk kez düzenlediklerini belirterek, "Geleceğimizin teminatı çocuklarımızla ailelerimizin hep birlikte güzel ve eğlenceli zamanlar yaşamaları için bir çalışma yaparak "Gülen Çocuklar Şenliği"projesini hayata geçirdik. Şenliğimiz 20 Nisan Cumartesi günü başlıyor"diye konuştu.

Eğlenceli şovlar, ödüllü yarışmalar

Şenlikte gerçekleştirilecek organizasyonlar hakkında bilgiler veren Aktürk, "Gülen Çocuklar Şenliğimizde, Büyükşehir Belediyesi olarak her yıl düzenlediğimiz Ödüllü Resim Yarışması 20 Nisan Cumartesi günü saat 13.00'da başlayacak. Çocuklarımız ayrıca düzenlenecek ödüllü yarışmalarla yeteneklerini sergilerken animasyonlar ve şovlarla doyasıya eğlenecek. Kostüm karakterlerin renk katacağı şenlikte, Kentpark'a şişme oyun parkları da kurulacak. 23 Nisan Salı gününe kadar sürecek olan şenliğimize tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz"ifadelerini kullandı.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2717377/sakaryada-ilk-kez-cocuk-bayraminda-duzenlenecek