"Pusulanın ilk sırasında Saadet var"

Saadet Partisi (SP) Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fahrettin Abay, Ankara Caddesi esnafıyla bir araya geldi.

Esnaflara hayırlı işler dileyen Abay, "31 Mart günü Sakarya Büyükşehir ve ilçelerde Başkanlık için oy pusulasının ilk sırasında yer alan Saadet Partisi'ne teveccüh göstermelerini değerli halkımızdan talep ediyorum" dedi.

ÜRETİM ÖNEMLİ

31 Mart'ta yerel seçimlere gidiyoruz bu seçimin ana teması ekonomi diyen Fahrettin Abay, "İnsanlarımız ekonomik sıkıntılar içerisindeler, böyle olmasının sebeplerinden biri de üreten değil tüketen bir toplum haline getirilmiş olmamızdır. Bir diğeri de dışardan alımlarla ithalatın teşvik edilmesidir. Ekonomik sıkıntılardan kurtulmamız için üretime ağırlık vermemiz gerekiyor" ifadelerini kullandı.

SAADET'LE AŞILACAK

Üreten bir toplum haline gelebilmenin bir yolu sizin çalışmalarınızı daha da büyütmek gerekiyor diyen Abay, "Meslek ve sanat öğreten kursların sayısını artırmaktan geçiyor. Göreve geldiğimizde kooperatifleşme yolunu açarak ve bu konuda öncülük ederek pazarlama sorununun aşılmasını sağlayacağız. Üretmek isteyip imkan bulamayanlara mikro krediler yoluyla teşvikler vereceğiz. Mekan sorunu çözerek kurslara yönelmenin önünü açacağız" dedi.

İLK SIRADA BİZ VARIZ

Fahrettin abay şöyle devam etti: Sakaryamızı her üründe en ucuz şehir yapacağız. Türkiye'nin her yerinde ittifak yapmadan seçime giren tek partiyiz. Vatandaşlarımıza dağıttığımız projelerimizin yer aldığı kitapçıklarımızda hedeflerimizi tek tek anlattık. 31 Mart günü Sakarya Büyükşehir ve ilçelerde Başkanlık için oy pusulasının ilk sırasında yer alan Saadet Partisi'ne teveccüh göstermelerini değerli halkımızdan talep ediyorum.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2717396/pusulanin-ilk-sirasinda-saadet-var