Mutluluğa "evet" diyecekler...

İl Milli Eğitim Müdürlüğü personeli Nebi Kabadayı'nın Hemşire kızı Merve Kabadayı ile 112 Acil Tıp Teknisyeni Samet Taşkın, düzenlenecek düğün töreniyle Mutluluğa "evet" diyecekler.

Nebi-Müyesser Kabadayı çiftinin kızı Merve ile Ahmet-Kadriye Taşkın çiftinin oğulları Samet'in düğün cemiyeti 15 Nisan Cumartesi akşamı Bahçesaray Düğün Salonunda yapılacak.

Pazar günü yapılacak Referandum öncesinde, mutluluğa "evet" diyecek bir başka çiftimiz İlker-Sare Onsekizoğlu. Tığcılar Mahallesi Muhtarı Ahmet Onsekizoğlu'nun yeğeni, Şemsettin-Sezer Onsekizoğlu çiftinin oğulları Muhasebeci İlker Onsekizoğlu ile Kemalettin Fatma Demir çiftinin İnşaat Mühendisi kızları Sare Demir'in düğün töreni 15 Nisan Cumartesi günü Arifiye Nehirland'da yapılacak.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Destek Hizmetleri Şefi Burhanettin İren'in kreş öğretmeni kızı Nilüfer İren ile mobilyacı esnafı Uğur Güneş'in düğün töreni de 15 Nisan Cumartesi akşamı Sırma Düğün Salonunda yapılacak.

Mutluluğa giden yolda düzenlenecek düğün törenleriyle birbirlerine bir ömürboyu "evet" diyecek tüm Sakaryalı çiftlerimize sağlık, mutluluk ve huzurlu gelecekler diliyoruz.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2717948/mutluluga-evet-diyecekler