Apek personeli bir araya geldi

Kooperatif olarak Tarım İl Müdürlüğü ile birçok alanda ortak çalıştıklarını belirten APEK Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aya, "Bugün burada Tarım İl Müdürlüğü personeli ile tanışmak, kaynaşmak, çiftçilerimize daha iyi nasıl ve ne şekilde hizmet edebiliriz bunları konuşmak için bir araya geldik. Buna birlik, beraberlik yemeğide diyebiliriz" dedi.

Adaşeker Restaurant'ta verilen yemeğe APEK Müdürü Kamil Özmen'de katılırken, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aya, köylere daha çok inilmesi gerektiğini ileri sürerek, "Sizlerle sık sık bir araya gelir, görüş alış-verişinde bulunursak, çiftçilerimiz için çok daha faydalı işler ortaya koyabiliriz" şeklinde konuştu.

Tarım İl Müdürü Abdullah Keskin, Sakarya'nın çok değerli tarım arazilerine sahip olduğunun altını çizerek, "Çok verimli topraklara sahip olan ilimizde, ürün çeşitleri de oldukça fazla. Bu topraklarda her çeşit ürünü yetiştirmek mümkün" dedi.

Tarım İl Müdürü Abdullah Keskin 19 AralıkPazartesi günü geniş katılımlı bir toplantı yapacaklarını da belirterek, "Bu toplantıda tarım ve hayvancılık sektöründe yer alan kurum, kuruluş ve firmalarla bir araya geleceğiz. O toplantıda sizide aramızda görmek isteriz. Bu tür toplantıları sık sık yaparak, sektörün sıkıntılarına ortak çözüm yolları bulup, hizmet kalitesini arttırabiliriz" şeklinde konuştu.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2717968/apek-personeli-bir-araya-geldi