Saadet Partisi'nin Adapazarı adayı belli oldu

Anadolu Gençlik Derneği KonferansSalonu'nda yapılan aday tanıtım toplantısına katılan İl Başkanı Fahrettin Bay, yaptığı konuşmada,temiz toplum, temiz yönetim,temiz siyaset ve hizmetiçin partilerinin doğru adres olduğunu savundu. Bay, seçimlere kadar tümSakarya'yı gezmeleri ve her kişiye ulaşılması gerektiğini kaydederek, şunları söyledi:

"Biz,iktidar sahiplerini, ana muhalefeti ve diğer muhalefeti eleştirirken;kişiliklerini değil,zihniyetini eleştiriyoruz. Önümüzdeki 70 günlük sürede, bütün insanlarımızaselam vermek durumundayız. Fert fert dolaşmalıyız. Bu ülkenin herferdi bizimdir. Emin olun, onların içinde kor gibi iman var. Yeter ki biz çağırmayı bilelim. Biz çağırdığımız zaman, onlardalga dalga, bölük bölük gelecekler. Bu ülke hepimizin. Hepimiz bu ülkenin evlatlarıyız."

Fahrettin Bay, konuşmasının ardından partisininAdapazarı Belediye Başkan adayının, Saadet Partisi Adapazarı İlçe BaşkanıAbidin Birinci olduğunu açıkladı.

Toplantıda konuşan Abidin Birinci'de,Adapazarı Belediye Başkanı seçilmesi durumunda,yolsuzluğun üzerine gideceklerini ve şeffaf bir belediyecilik anlayışı ile şehri yaşanabilir bir hale getireceklerini, başta trafik sorununa, yeşil alanların çoğaltılmasına ve alternatif yol çalışmalarıyla ferah bir şehir planlamasına, en önemlisi de halkın menfaatlerine yönelik hizmetler yapacaklarına değindi.

Programda, Belediye Meclis üyeleri de isimleri okunarak sahneye davet edildi. 27 Ocak Pazar günü Ankara'da yapılacak olan aday tanıtım toplantısının ilanı yapıldı ve gelmek isteyenlerin listesi alındı. Konuşmacılar yerel seçimlerle alakalı genel bilgilendirmelerde bulundu. Programa, Saadet Partisi İl Başkanı Fahrettin Bay'ın yanı sıra, diğer açıklanan belediye başkan adayları ve çok sayıda misafir katıldı.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2718309/saadet-partisinin-adapazari-adayi-belli-oldu