AK Parti İlçe başkanları toplandı!

İl binasında gerçekleştirilen toplantıya İlçe Başkanları ile İl Yürütme Kurulu üyeleri katıldı.

İlçe raporlarının alındığı ve hafta sonu ilimize gelerek Başkanlık Sistemi hakkında konferans verecek olan İstanbul Milletvekili Anayasa Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Burhan Kuzu'nun program hazırlıklarının konuşulduğu toplantının ana konusu seçim çalışmaları oldu.

Seçim'in "sandık" demek olduğunu vurgulayan Uncuoğlu, "Bugüne kadar 7 seçim geçirdik ve her seçimden oy oranımızı katlayarak başarı ile çıktık. Bu başarıyı, kavga ederek değil, gönül birliği kurarak, ne yapmak istediğimizi açıkça ifade ederek, milletimizin menfaatine hizmetler üreterek elde ettik. Başarılardan başımız dönüp sefa sürmeye kalkmadık.

Hangi düsturla yola çıktıysak o düsturla, Türkiye için, milletimiz için hep birlikte çalışmaya devam ediyoruz.Milletimizin bize yüklediği sorumluluğun farkındayız ve hesabımızı yine onlara veriyoruz. Sandık ve üye çalışmaları, teşkilatımızı büyüten ve besleyen kılcal damarlardır. Bu çalışmalar sadece önümüzdeki birkaç seçimin kazanılması için değil, Türkiye'nin geleceği ile ilgili alt yapının hazırlanması ve işlerin kişilere bağlı olmaktan çıkarılıp kurumsallaşması anlamına da gelmektedir. Bu yüzden bu çalışmalarda gereken hassasiyeti göstermeliyiz." şeklinde konuştu.

İlçelerin çalışmalarının değerlendirildiği toplantı yaklaşık iki saat sürdü.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2719059/ak-parti-ilce-baskanlari-toplandi