İmam Hatipliler ödüle doymuyor

Türkiye İmam-Hatipliler Vakfı(TİMAV), İmam Hatip Liseleri arasında geleneksel hale getirdiği hikâye yarışmasının 2015-2016 eğitim-öğretim yılında da ''5. Geleneksel Hikâye Yarışması''adı altında düzenlendi. Köksal Alver, Sadık Yalsızuçanlar, Abdullah Harmancı ve Mehmet Kahraman'dan oluşan jürinin puan usulü ile değerlendirmeleri sonucu yarışmada dereceye giren eserler belirlendi.

Tüm İmam hatip Liseleri arasında yapılan bu yarışmada Sakarya ilimizden Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden Elif Eylem Baltacı ''Hey Sen, Oradaki!''adlı öyküsüyle ikincilik, Safiya İsrapilov ise ''Kaleminden''adlı öyküsüyle mansiyon ödülü kazandı.

Dereceye giren öğrencilere ödülleri 3 Haziran 2016 Cuma günü Konya'da Mevlana Kültür Merkezi'nde yapılacak ödül töreni ve İmam Hatip Gecesi organizasyonunda takdim edilecek.

Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Kadir Gezer, ''Yarışmaya katılarak derece alan öğrencilerimizi özverili ve gayretli çalışmaları neticesinde elde ettikleri başarıdan dolayı tebrik ediyorum.''dedi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2720325/imam-hatipliler-odule-doymuyor