Kaynarcalı öğrencilerden büyük gurur

Kaynarca Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencilerinin projesi E- Biko 9. Uluslararası Bilişim Olimpiyatı'nda yarışacak.Okulun Bilişim Teknolojileri Alanı öğretmeni Ahmet Sürmeli danışmanlığında 11. Sınıf öğrencileri Melih Can ve Muhammed Doğan tarafından hazırlanan, 'Online Yoklama' adlı proje 12 Mayıs 2013 Pazar Günü Ankara'da yapılacak finallere katılacak.

İlden kabul edilen tek proje olması nedeniyle Sakarya'yı da temsil edecek öğrencilerini tebrik eden Okul Müdürü Mustafa Göktaş, Kaynarcahaber.com editörü Sedat Balta'ya yaptığı açıklamada, "Pek çok ülkenin katıldığı e-Biko Uluslararası Bilişim Olimpiyatında "Web Sitesi" kategorisindeki projemizin ilk 18'e kalarak Ankara'daki finale kalması bizleri gururlandırmıştır. Arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum." dedi.


İlçe Milli Eğitim Müdürü Hidayet Tekin Yazıcı'da," Böylesine geniş katılımlı bir organizasyonda arkadaşlarımızın bu başarısı bizleri heyecanlandırmıştır. İnşallah arkadaşlarımızdan finalde derece bekliyoruz." diye konuştu.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2720420/kaynarcali-ogrencilerden-buyuk-gurur