HAS Parti MÜSİAD'da

Halkın Sesi PartisiSakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Ebubekir Erbakan YAŞAR, Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Enes Şen ve beraberindeki heyetle beraber , Genç Müsiad'ın yaptığı çalışmalar hakkında bilgi almak ve görüş alışverişinde bulunmak üzere bir ziyaret gerçekleştirdi.
Genç Müsiad Başkanı Ahmet Zahit Elmas, yönetim kurulu üyeleri Abdullah Demirkapı, Adnan Filiz, Beytullah Filiz' de ziyarette hazır bulundular. Karşılıklı sohbetten öne çıkan notlar şöyle:

GENÇ MÜSİAD'IN ÇALIŞMALARI

Genç Müsiad ziyaretinde çok sıcak karşılanan Has Parti Gençlik Kolları; Genç Müsiad'da partimize karşı oldukça olumlu düşünceler beslediklerini bir kez daha görebilme imkanı bulduk. Karşılıklı tanışma ve soru-cevap şeklinde geçen ziyarette Müsiad oluşumu hakkında ve ülke ekonomisinin nasıl planlandığı hakkında bilgiler edinen İl Gençlik Kolları Ebubekir Erbakan YAŞAR ve Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı M. Enes ŞEN yetkililerden Genç Müsiad' ın çalışmaları hakkında bilgi de aldı.

YAŞAR: BERABER NASIL FAYDALI OLACAĞIMIZI TARTIŞACAĞIZ

Has Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ebubekir Erbakan YAŞAR ise bu ziyareti daha önce yapmayı arzu ettiklerini, ancak yoğun programları nedeni ile ziyaretin gecikmiş olduğunu söyledi.

Görüşmelerde bundan sonra nelerin yapılabileceği konusunda görüşüleceğini belirten YAŞAR, "Bugün inşallah hem kurumlarımız arasında, hem şehrimizin sorunlarına yönelik ortaklaşa neler yapabileceğimiz konusunda görüşeceğiz. Beraber nasıl faydalı oluruz? Bunları tartışacağız. Önümüzdeki gündeler bu çalışmaların daha derin boyutlara ulaşacağını tahmin ediyorum" açıklamasında bulundu. Ekonomi politikaları ve gençlik sorunlarının da tartışıldığı ziyaret yaklaşık 1 saat sürdü.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2720461/has-parti-musiadda