Spor yaparak genç kalmayı başarıyor

Çay ocağında çalışıyor

Yenikent Devlet Hastanesi'nde çay ocağında çalışarak hastane personelinin ve doktorların hastaların saygısına mazhar olan Muammer Dede,emekliliğini hak etti.

Dede, kuruma emeklilik dilekçesini verdi. Aylık bağlanmasının ardından çok sevdiği Yenikent Hastanesi Çay ocağında görevine devam edeceğini söyledi. Dede; "Burada bizler bir aile gibi olduk. Doktorlarla çalışan personele ve gelen hastalarla güzel bir dostluğumuz var. Bu ortama alıştım. Ben emekli oluyorum,ama çalışmak güzel, böyle güzel ortamda devam edeceğim "dedi.

Gazetemizi ziyaret etti

Sakarya'nın 61 yıldır yayın hayatına hiç ara vermeden sürdüren Gazetemizi ziyaret ederek, Genel yayın yönetmenimiz Nurettin Eryılmaz'la görüşen Muammer Dede, " Yarım asrı aşmış Adapazarı gazetesi ile yaşımız,hemen hemen aynıdır. Okumayı öğrendiğimden itibaren gazete okumayı, Bu gazete ile ilin haberleri okuyarak öğrendim. Şehrimizin en köklü gazetesi ve şehrin emektar gazetesi gazete yayın hayatına insanoğlu var oldukça devem edeceğine inancım tamdır. Bugüne kadar ve halen bize seviyeli haberlerden haberdar ettiği için çok teşekkür ediyorum " dedi.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2720586/spor-yaparak-genc-kalmayi-basariyor