Atabek Arifiye Belediyesini ziyaret etti

Arifiye Belediyesini ziyaret eden Çiğdem Erdoğan Atabek'e Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu eşlik etti.Arifiye Belediyesinde, Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Ak Parti İlçe Başkanı Ethem Çınar, Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti İlçe Yönetim kurulu üyeleri ve Belediye birim müdürleri tarafından karşılanan Atabek, Başkan İsmail Karakullukçu'dan Arifiye Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Çiğdem Erdoğan Atabek yaptığı açıklamada," Ak Partinin 12 yıllık iktidarı sırasında, ülkemiz en alt kademe arkadaşımızdan en üst derecede bakanımızın ve Sayın Cumhurbaşkanımızın canla başla çalışması ve emekleri sayesinde çok mesafe kat etti. İnşallah yakaladığımız bu gelişme ivmesini kaybetmeyiz. Şu an Sayın Belediye Başkanımızdan Arifiye'de yeni hayata geçirilecek projeler hakkında bilgi aldım. Kendisi ve Arifiye Teşkilatımızdaki arkadaşlarımız en sıcak ve uyumlu çalışan teşkilatlarımız arasında. Geçtiğimiz beş yıllık dönemde de Arifiye çok ciddi bir gelişme gösterdi. İnşallah yeni dönemde de bu çalışmaları ile Arifiye'miz daha da gelişerek sahip olduğu potansiyel ile Sakarya'mızın en gelişmiş ilçeleri arasına girer. Biz, Ankara'daki kardeşleriniz olarak bu çalışmalarınızda, diğer kurum ve kuruluşlar ile Bakanlıklar nezdinde yapacağınız girişimlerde elimizden gelen desteği vermeye hazırız." dedi.

Başkan İsmail Karakullukçu'da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,"Sayın Bakanımızın ziyareti bizleri ziyadesiyle memnun etti. Gerçekten Ak Parti Arifiye Ailesi olarak gerek İlçe Başkanımız Sayın; Ethem Çınar ile gerek ilçe yöneticisi arkadaşlarımızla, gerek kadın kolları ve gerek gençlik kolları arkadaşlarımızla çok uyumlu bir çalışma dönemi geçirdik. Arifiye bu uyum ve dayanışmanın meyvelerini toplamaya başladı. Yeni dönem için başta yeni çıkan imar yönetmeliği kapsamındaki çalışmalarımız olmak üzere, Arifiye'nin gelecek elli yıllık ihtiyaçlarını göz önüne alarak yaptığımız projeler ile Arifiye'mize hizmet etmeye devam ediyoruz. Şu an Sakarya'da 3 kat imar iznini verebilen ilk belediyelerden biriyiz. 1/1000'lik imar planları konusundaki çalışmalarımız bitmek üzere. Önümüzdeki günlerde yerel seçimlerden bu yana yaptığımız projelerimizi bir bir hayata geçirmeye başlayacağız. Ankara' da da sizleri bol ziyaret edip, projelerimiz konusunda desteğinizi isteyeceğiz." dedi.

Ziyaret sonrası Çiğdem Erdoğan Atabek ve beraberindeki heyet Arifiye'de bulunan Sevgi evlerinde kalan çocukları ziyaret etti.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2720720/atabek-arifiye-belediyesini-ziyaret-etti