Morgül 'Sizler için adayım!'

Çalışmalarını aralıksız devam ettiren, gerek iş yerinde ve gerekseçalışma arkadaşları ile esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdüren Morgül..

"Elimden geleni yapacağım.. Partimin neferiydim ve olmaya da devam edeceğim.. Ben Dava adamıyım.. Partimin davasını aday olsam da olmasam da sürdüreceğim. Bu nedenle, çok yoğun çalışıyoruz.. Gece gündüz demeden, gerek seçmene ve gerekse partili arkadaşlarıma düşüncelerimizi anlatıyor, fikir alışverişlerinde bulunuyoruz." dedi.

Lafla , değil, icraatlarla Sakarya için çalışacağının taahhüdünü verdiğini söyleyen Ak Parti Milletvekili Aday adayı Şengül Morgül

"Artık bundan böyle Sakarya'da siyasete kadının eli değmesinin zamanı gelmiştir. Başbakanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da dediği gibi, kadının sorunlarını artık Yüce Meclis' de kadınlar anlatmalı.. Bunun yanındaTürkiye'de olduğugibi Sakarya'daki kadınların sorunlarını da Meclis gürsüsünden dile getirmeyi Allah bize nasip ederse, bize gönül verenleri asla unutmayacağız. Geldiğimiz noktayıhep hatırlayacağız. Daima objektif, kararlı, samimi ve yürekli olacağız. Aslımızdan ödün vermeyerek, siyaseti hak ettiği şekilde yaparak Sakarya'nın kalkınmasını sağlayacağız."dedi..

"Biz kendimizi ve Sakarya yı iyi tanıdığımız için , tabiri caizse, taşın altına elimizi koyduk" diyen Morgül..

"Bu şehrin sorunlarını iyi bilen kardeşinizim ben.. Hangi köşede dere akar, hangi köyde tarım yapılır, hangi sanayi kuruluşunda kaç kişi çalışır. Hangi hastane yeterli, hangisi yetersiz, hangi bürokratın sıkıntısı var, hangi işçinin, memurun sancısı var iyi biliriz..Sakaryalı esnafımızın kalkınması, kendi alanlarında istihdam imkanlarının gelişmesi gerekli bunları iyi biliriz..Genel Merkezimizin ve Parti Genel Başkanımız, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın bizi aday olarak göstermesi durumunda Allah'ın izniyle, bize teveccüh gösteren gerek partili dostlarımı, hemşerilerimi ve çalışma arkadaşlarımı mahcup etmeyeceğim" dedi.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2721027/morgul-sizler-icin-adayim