Engelsiz Yaşam Merkezi'nde sona doğru

İnşa çalışmalarının devam ettiği Engelsiz Yaşam Merkezi'nde gelinen son nokta hakkında bilgiler veren Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, ''Yenigün Mahallesi'nde bin metrekare alan üzerinde hayata geçireceğimiz projede şu an yüzde 70 seviyelerindeyiz. İnşallah kısa süre içerisinde tamamlayarak, kullanıma sunacağız'' dedi.

Merkezde gelinen son nokta hakkında açıklamalarda bulunan Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, ''Merkezimizin inşası hızla devam ediyor. Yenigün Mahallesi'nde bin metrekare alan üzerinde hayata geçireceğimiz projede şu an yüzde 70 seviyelerindeyiz.

İç kısımlarda da çalışmalarımız devam ediyor. Aynı zamanda da dış cephemizin kaplamasını başlattık. İnşallah kısa süre içerisinde tamamlayarak, kullanıma sunacağız'' diye konuştu.

Tüm ihtiyaçlara cevap verecek

Ali Oktar, ''Engelsiz Yaşam Merkezi, Büyükşehir Belediyesi olarak en özel olarak gördüğümüz projelerin başında geliyor.

İçerisinde spor salonu, eğitim sınıfları, yemekhanesi, reviri, seminer salonu, müzik sınıfı ve diğer tüm gereklilikleriyle engelli kardeşlerimizin her türlü ihtiyacına hizmet sunacak bir merkez olacak..

Alanında uzman eğitimciler, çocuk gelişimciler, psikologlar ve fizyoterapistler gözetiminde engellilerimize yönelik eğitimler sunulacak.

Merkez, engellilerimizin ve ailelerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliğe ve donanıma sahip olacak'' ifadelerini kullandı.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2721295/engelsiz-yasam-merkezinde-sona-dogru