Masal Parklara mini golf sahası

Adapazarı Belediyesi'nin çocuk parklarını daha eğlenceli hale getirmek amacıyla 3 mahallede yaptırdığı Masal Parklar, çocukların vazgeçilmez eğlence merkezi oldu. Pamuk Prenses, Red Kid, Yedi Cüceler, Nasreddin Hoca, Caillougibi sevilen çizgi film karakterlerinden oluşan Masal Parklar'da yetişkinler için de, farklı spor grupları bulunuyor.

GOLF OYNAMANIN KEYFİ

Alışılmışın dışında yapılan parklarda, büyükler için spor yürüyüş alanları, spor aletleri ve Mini Golf sahası bulunuyor. Sakarya Mahallesi'nde bulunan Mini Golf Sahası'na küçükler kadar büyükler de ilgi gösteriyor. Golf oynamanın ayrı bir keyif verdiğini belirten Golf tutkunları, günün stresini golf oynayarak atıyor.

DİŞLİ FARKLI OLSUN İSTEDİK

Adapazarı'nda sıra dışı farklı oyun grubu ve spor alanlarını hizmete sunduklarını kaydeden Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, "Çocuk parklarımızı yaparken, küçükler eğlenirken büyüklerin de spor yapabileceği eğlenceli mekanlar olsun istedik. Şimdi büyük küçük her yaş grubundan insanları burada eğleniyor görmek bizi de mutlu ediyor" dedi.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2721407/masal-parklara-mini-golf-sahasi