Milli Basketbolcu Türetken Büyükşehir'de

Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, mücadele ettiği Türkiye Basketbol 3. Ligi'nde önemli bir transfere imza attı. Büyükşehir, daha önce Darüşşafaka, Beşiktaş Cola Turka, Galatasaray Cafe Crown ve Trabzonspor gibi önemli takımlarda görev yapan,Universiade 2005 İzmir'de Türk Milli Basketbol Takımı formasını giyen başarılı sporcu Erdem Türetken'i kadrosuna kattı.

'Kadromuzun gücüne güç kattık'
İmza töreninde açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediyespor Basketbol Şubesi Başkanı Akgün Altuğ, "BEKO Basketbol Ligi hedefinde önemli bir transfere imza attık. Türetken ile kadromuzun gücüne güç kattık. Sporcumuzun kısa süre içerisinde takım arkadaşları ile uyum yakalayacağına ve takımımıza önemli katkılar yapacağına inancımız tam" diye konuştu.

Maça davet
6. hafta programı kapsamında Sakarya Spor Salonu'nda önemli bir mücadeleye hazırlandıklarını da sözlerine ekleyen Altuğ, "Takımımız 6. haftaya girerken grupta üçüncü sırada bulunuyor. 8 Mart Cumartesi günü 2. Sıradaki rakibimiz Socar Petkim ile önemli bir karşılaşma oynayacağız. Atatürk Spor Salonu'nda, saat 18.00'da başlayacak müsabakaya hemşerilerimizin katılımını bekliyoruz. Tüm Sakaryalıları bizim için büyük önem taşıyan bu mücadeleye davet ediyoruz" şeklinde konuştu.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2722032/milli-basketbolcu-turetken-buyuksehirde