Toçoğlu'ndan şampiyonlara ev müjdesi

Kazanılan başarıdan dolayı çok mutlu olduklarını kaydeden Başkan Toçoğlu, "İnşallah bu başarıları devam ettirerek hem ülkemizin hem de şehirlerimizin adını dünyada duyurmaya devam edeceğiz. Başta federasyonumuzu, tüm sporcularımızı, hocalarımızı, ailelerini hepsini tebrik ediyorum. Ayrıca sporcularımıza birer ev alacağız inşallah" dedi.

Fransa'nın başkenti Paris'te düzenlenen Dünya Karate Şampiyonası'nda şampiyon olan Enes Erkan ve Şampiyonada Dünya 2'ncisi olan Şeyda Burucu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nu ziyaret etti. Şampiyonlarla birlikte, Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan, Milli Takımlar Menajeri Hikmet Şaha, Karate Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Orhan Bayraktar, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu, ASKF Başkanı Hüseyin Kama, Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Antrenörü Mustafa Solmaz, Şeyda Burucu'nun dedesi Hüseyin Burucu ve babası Ercan Burucu da ziyarette hazır bulundu.

Başkan Toçoğlu'na Teşekkür

Ziyarette konuşan Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan sporcuların başarısı için Başkan Toçoğlu'nun büyük emeği olduğunu belirterek, "Arkadaşlarımızı çok tebrik ediyorum. Başarıda büyük emeği bulunan Sayın Başkanımız Zeki Toçoğlu'na çok teşekkür ediyorum. Arkadaşlarımız da başkanımızın emeklerini boşa çıkarmadı.Bizleri çok mutlu etti" şeklinde konuştu.

Bu başarı Tüm Türkiye'nin

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu kazanılan başarıdan dolayı çok mutlu olduklarını belirtti. Başkan Zeki Toçoğlu, "Bu başarı, tüm Türkiye'nin. Başbakanımızın, Federasyon'un spora verdiği değerden kaynaklanan, çalışmaların emeklerin değerlendirilmesinden kaynaklanan bir başarıdır. İnşallah bu başarıları devam ettirerek hem ülkemizin hem de şehirlerimizin adını dünyada duyurmaya devam edeceğiz. Başta federasyonumuzu, tüm sporcularımızı, hocalarımızı, ailelerini hepsini tebrik ediyorum." diye konuştu. Sporculara ev müjdesi de veren Başkan Toçoğlu, "Sporcularımıza birer ev alacağız inşallah. Başarılarının artarak devam etmesini diliyorum" ifadelerini kullandı.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2723746/tocoglundan-sampiyonlara-ev-mujdesi