Cavit Öztürk 50 yeni projeyle geliyor...

MEDYABAR.COM

Erenler'de bir otelde çok sayıda basın mensubuyla kahvaltıda bir araya gelen Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Ak Parti Erenler Belediye Başkan Adaylığı sürecinin sonunda tekrar başkan seçilmesi halinde yeni dönem için hayata geçirmek istediği yaklaşık 50 projeyi detaylı olarak anlattı.

Çalışmaların içinde spor, sosyal ve diğer birçok alanı kapsayan projeler yer alıyor. Gazetecilerle projeler konusunda istişarelerde bulunan Öztürk, projeleri tanıtırken basın mensuplarıyla birlikte fikir alışverişi yaptı.

BU PROJELER NELER?

Hazırlanan çalışmaların içinde Kongre merkezi, spor tesisleri, yaşam merkezi, sosyal tiyatro merkezi, otel projesi, çarşı meydan projesi, helikopter pisti projesi, üst geçit projesi, imam hatip lisesi projesi, engelliler için hazırlanan bakım evi ve kurs projeleri, işkur projesi, sağlık ve çözüm merkezi gibi birçok konuyu kapsayan yeni projeler yer alıyor.

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk projeleri sunarken yapım aşamasında karşılaşılabilecek sorunları da göz önünde bulundurduğunu belirtti ve 'Sakarya'nın kalbi Erenler'de yeni bir şehir yükseliyor' sloganıyla tamamladığı projelerin inşa süreçlerinin çok uzun sürmeyeceğini aktardı.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2725145/cavit-ozturk-50-yeni-projeyle-geliyor