CHP Pamukova transferlere devam ediyor

Pamukova CHP son yılların en hareketli saatlerini yaşıyor ve diğer partilerden kilit isimlerin CHP'ye katılımları devam ediyor.
Geçtiğimiz günlerde eski ANAP'lı ve AK Partili Fatih Yavuz, Taner Gökoğlu'nun CHP'ye katılımından sonra dün öğle saatlerinde 2009 yerel seçimlerinde MHP Kadın kollarında aktif bir rol alan eski MHP belediye meclis üyesi Şenol Erol'un eşi Reyhan Erol CHP'ye katıldı. Üyelik başvurusunu CHP ilçe yönetimine teslim eden Reyhan Erol bundan sonraki siyasi hayatını CHP de devam ettireceğini açıkladı.

2009 yerel seçimlerinde MHP den belediye başkanı seçilen Cevat Keser'in kazanmasında, MHP kadın kollarında yaptığı çalışmalar ile aktif bir rol alan Reyhan Erol'un, adı CHP belediye başkanlığı ile anılan Erdoğan Isır'ın aday olması halinde, Isır'ın yanında olacağı belirtiliyor.

MHP de 2009 yerel seçimlerinde kadın kollarındaki başarılı çalışmaları ile dikkat çeken Reyhan Erol'un eşi eski MHP belediye meclis üyesi Şenol Erol, Pamukova MHP İlçe teşkilatının MHP genel merkezi tarafından fes edilmesi ile MHP den istifa etmişti.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2725874/chp-pamukova-transferlere-devam-ediyor