Büyükesence'de Saadet coşkusu

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği kahvehane sohbetinde kalabalıktan dolayı bazı vatandaşlar sohbeti dışarıdan dinlemek zorunda kaldı. Erenler Belediye Başkan Adayı Ersin Kılıç yaptığı konuşmada "Önemli olanın yöneticiliği iyi bilmek, işin üzerine düşebilmek, oradaki işi benimsemek ve o şekilde çalışabilmektir. Erenler'de neler yapılabileceğini inşallah biz göstereceğiz. Çok doğru kadroyla, çok iyi bir ekiple bu yola çıktık. Erenler'e iyi şeyler katacağına inandığımız arkadaşlarla Erenlerin kaderini değiştireceğiz" dedi.

Büyükesence ile ilgili projelerinden de bahseden Kılıç; "Büyükesencede bulunan Orhan Camiinin Anıtlar Kurulu ile yapacağımız iş birliği ile aslına uygun bir şekilde restore ederek Tarihimize sahip çıkacağız" dedi.

HİZMET ANLAYIŞIMIZ
"Sorun yaratan bir belediye değil de çözüm bulan bir anlayış ortaya koyacağız" diyen Kılıç "Erenler ilçesinde yapacağımız bir değişim ve yenilikte kesinlikle halkımızın görüşüne başvuracağız. Ben yaptım oldu mantığına son vereceğiz" dedi.

SAKARYA ÖZÜNE, MİLLİ GÖRÜŞE GERİ DÖNECEK
Saadet Partisi isminin hiçbir dönem yolsuzluk ve rant ile anılmadığını hatırlatan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Eyüp Yıldırım; "Bizler tertemiz, lekesiz adaylarımızı halkımızın huzuruna sunduk. Her bir adayımız Milli Görüş'ün efsane belediyecilik hizmetlerini tekrar hayata geçirecek ve yeniden ferah bir Sakarya inşa edecek tecrübede ve donanımdadır. Geçmişte yaptığımız hizmetler gelecekte yapacaklarımızın teminatıdır. Bizler laf üretmiyoruz, hizmet üretiyoruz ve diyoruz ki, birilerinin oluşturmaya çalıştığı genel seçim havasına bu halk itibar etmiyor. Her kim bu halka ne hizmet verdiyse bu seçim onun karşılığını görecektir. Şuna eminiz ki Sakarya kendi özü olan Milli Görüş'e geri dönecek ve Saadet Partisi'ne bu seçimde belediyeleri teslim edecektir" dedi.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2726604/buyukesencede-saadet-coskusu