Kaynarca'da öğrenciler spora başladı

Beden eğitimi öğretmenlerince Eylül ayına kadar devam edecek yaz spor okullarının açılış töreni Kaynarca Atatürk ilkokulu bahçesinde gerçekleştirildi. Yaz Spor okullarına Kaynarca'da toplamda 350'ye yakın öğrenci kayıt yaptırdı. Öğrenciler 5branşta spor eğitimleri görecek. Futbol, Voleybol, Basketbol, Güreş ve masa tenisi branşlarında açılacak kurslara çocuklar büyük ilgi gösterdi.

Kaynarca Atatürk ilkokulu bahçesindeyapılanaçılış törenine Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel , Kaynarca İlçe Spor Müdürü Fatih ŞaşmazSakarya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Yusuf Ertuğrul Erdem ve daire amirleri katıldı.

Törende çocuklarla tek tek ilgilenen Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özelyaptığı konuşmada ' Burada alacağınız eğitimlerle ileride inşallah bölge, ülke ve Türkiye şampiyonlukları kazanacaksınız.Bizim spora ve sporcuya desteğimiz her zaman sürecektir.Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğluna verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorbütün gençlerimize başarılar diliyorum ' şeklinde konuştu.

Yaz spor okullarında toplam 8 Eğitmen Görev Alacak
Fatih Şaşmaz - Futbol
Nusret Türkmen - Futbol
Sezgin Tutar - Futbol
Yusuf Bozkurt - Futbol
Resul Güzelalp - Masa Tenisi
Şenol Balta - Güreş
Ekrem Kahvecioğlu - Voleybol
Esra Yıldız - Basketbol

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2727117/kaynarcada-ogrenciler-spora-basladi