SAÜ'de etkinlikler hız kesmiyor

Kasım ayı boyunca Üniversitenin sinema topluluğu tarafından haftalık ücretsiz film gösterimleri de gerçekleştirilecek.

7 Kasım Çarşamba Günü saat 10.00'da SAÜ Kültür ve Kongre Merkezi'nde Sağlık Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenecek olan "Tek İdeal Besin! Anne Sütü" konulu konferansa konuşmacı olarak Prof. Dr. Sevin Altınkaynak (Çocuk-erişkin dönemde hastalıkların programlanmasında anne sütünün önemi), Doç. Dr. Nursan Çınar (Emzirmenin aileye, topluma ve çevreye katkıları) ve Yrd. Doç. Dr. Gülgün Durat (Anne sütünün, anne-çocuk ruh sağlığı üzerine etkisi) katılacak.

Yine 7 Kasım Çarşamba günü saat 14.00'te Kültür ve Kongre Merkezi salon 2'de Teknoloji Fakültesi tarafından Leonardo Da Vinci VETPRO Yaygınlaştırma Faaliyetleri kapsamında gerçekleştirilen 'İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Tedbirlerinin AB Normlarında Yaygınlaştırılması ve Ağır Sanayi'ye Adaptasyonu' isimli proje çerçevesinde elde edilen kazanımların paylaşımı ve katılımcılara sertifika töreni gerçekleştirilecek.

8 Kasım Perşembe Günü saat 19.00'da Kültür ve Kongre Merkezi Salon 1'de Endüstri Mühendisliği Topluluğu tarafından düzenlenen Düş Kütüphaneleri Lansmanı isimli söyleşide Asım Yıldırım ile Düş Kütüphaneleri 1. Projesinin tanıtımı yapılacak.

12 Kasım Pazartesi Günü Saat 14.00'de Kültür ve Kongre Merkezi Salon 1'de Mühendislik Fakültesi tarafından Kulüp öğrenci yönetiminin seçilmesi ve genel kulüp tanışması gerçekleştirilecek.

27 Kasım Salı Günü 2012 Saat 14.00'te Kültür ve Kongre Merkezi Salon 1'de Bilimsel Araştırmalar Topluluğu tarafından düzenlenen II. İnsan Kaynakları Zirvesi'nde Burhan Soltan (İKDAY Başkanı) ve Anıl Pala (Mahle İK Sorumlusu) konuşmacı olarak yer alacak.

28 Kasım Çarşamba günü Saat 09.00'da Kültür ve Kongre Merkezi Salon 1'de Sosyal Bilimler Enstitüsü tarafından Kadın Kriz Kritik Konferansı gerçekleştirilecek.
28 Kasım Çarşamba günü Saat 10.00'da Kültür ve Kongre Merkezi Salon 2'de Sağlık Meslek Yüksekokulu tarafından Organ Nakli konusunda bir konferans gerçekleştirilecek.

Sinema Topluluğu tarafından organize edilen haftalık ücretsiz film gösterimleri kapsamında 7 Kas 2012 Saat 14.00'te Kültür ve Kongre Merkezi Salon 3'de, 8 Kasım Perşembe Günü saat 18.00'de Kültür ve Kongre Merkezi Salon 3'de, 15 Kasım Perşembe günü Saat 18.00'de Kültür ve Kongre Merkezi Salon 3'de ücretsiz film gösterimleri yapılacak.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2727803/saude-etkinlikler-hiz-kesmiyor