Ayça Taşkent'in 'İnce' eleştirisi sosyal medyayı karıştırdı

Pazartesi akşamı özel bir televizyon kanalının canlı yayınına katılan CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, partinin politikalarını eleştirirken yeniden Genel Başkan adayı olacağını açıkladı.

İnce'nin açıklamaları sürerken CHP İl Başkanı Ayça Taşkent, Facebook hesabından, "İnce İnce Yasemince.. Hiç sevmemiştim bu diziyi.." şeklinde paylaşım yaptı.

Bu paylaşımın ardından bazı partililer Taşkent'e destek verirken, ilimiz başta olmak üzere Türkiye genelinden çok sayıda partili de olumsuz yorumlar yaptı.

CHP il Başkanı Taşkent'in paylaşımına Hendek eski CHP İlçe Başkanı Metin Öztürk "Örgütüme bakıyorum herkes bir birine İnce İnce ayar veriyor" diyerek tepki gösterirken, Taraklı İlçe Başkanı Kadir Güneş "Perşembenin gelişi Çarşambadan belli" paylaşımını yaptı.

CHP eski Milletvekili adaylarından Erdoğan Isır ise; "İnce İnce geliyoruz, kol kola, omuz omuza mücadele ederek geliyoruz...tüm dostlarımın yüreklerindeki İnce sızıları yakında hep beraber gidereceğiz, yüreklere Yasemin kokuları serperek rahatlatacağız..." dedi.

Taşkent'e tepkiler Sakarya ile sınırlı kalmadı. En sert eleştiriler diğer illerdeki partililerden geldi, Antalya ve Bolu gibi illerdeki partililer "Sayın İl Başkanı keşke düşük bir mizah seviyesi ile değil, % 15'i % 20 yaparak genel başkana yardımcı olsa. Ortamlarda da sosyal medya da parti içi meselelere girmiyoruz dersiniz" derken bir diğer partili ise "Hakareti anladım ama espri seviyesi gittikçe düşüyor" ifadelerini kullandı.

Bazı partililerin Ayça Taşkent'in açıklaması ile Türkiye ve Sakarya'daki referandum sonuçlarını karşılaştıran görselleri birlikte paylaştığı görüldü.

O YORUMLARDAN BAZILARI ŞU ŞEKİLDE:

- Medyabar, Arka Kapı bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2727963/ayca-taskentin-ince-elestirisi-sosyal-medyayi-karistirdi