Ak gençlerden Tüvasaş'a ziyaret

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu, TÜVASAŞ Genel Müdürü Erol İnal'ı makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu'na İl Başkan Yardımcısı Salim Burucu, İl Yönetim Kurulu üyelerinden Abdurrahim Abdullah, Mustafa Kaymul, Sinan Likoz eşlik etti.

"TÜVASAŞ şehrimizin gururu"

TÜVASAŞ Genel Müdürü Erol İnal İl Gençlik Kollarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek TÜVASAŞ'ın Üretim kapasitesi, çalışan sayısı, devam eden projeler ve Ar-Ge çalışmaları hakkında bilgiler verdi. İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu TÜVASAŞ'ın ilimiz ve ülkemiz için önemine değinerek şunları söyledi. Başkan Keçeoğlu " Demir yolları ülkemizde yıllardan beri ihmal edilmiştir. Son 10 yıldan beri yapılan yatırımlarla beraber demir yolarının önemini artmış. Hafif raylı trenler, hızlandırılmış trenler ve hızlı trenlerle halkımız artık şehirlerarasında daha hızlı ve daha ekonomik seyahat edebilir duruma gelmiştir. Metrolar ile büyükşehirlerimizin ulaşım sorunları giderilmiştir. Bu gelişmelerde, şehrimizde üretim yapan çalışan sayısı ve teslim ettiği projelerle TÜVASAŞ'ın büyük bir payı vardır. TÜVASAŞ elde ettiği başarılarla bizim her zaman gururumuz olmuştur " dedi.

Makam ziyaretinin ardından Genel Müdür Erol İnal, İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu'na ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine üretim sahasında üretilmekte olan hızlı trenleri gösterdi.İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu ziyaret sonrasında Genel Müdür Erol İnal'a teşekkür etti.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2728207/ak-genclerden-tuvasasa-ziyaret