Amatör kümede 14.hafta


SPOR264.COM'un haberine göre...

Sakarya Süper Amatör ve 1.Amatör kümede 14.hafta fikstürü, saha ve saatleri şu şekilde;

SÜPER AMATÖR A GRUBU

26.01.2019

HARBİŞSPOR — SAKARYATÜVASAŞSPOR (Karaman Suni Çim) Saat 14.00
AŞAĞIKİRAZCASPOR — GEYVESPOR (Arifiye Belediye Kompleksi) Saat 14.00
SAPANCAGENÇLİKSPOR — ASAKYAZISPOR (Sapanca Atatürk) Saat 14.00
ALAAĞAÇSPOR — HENDEKDEREKÖYSPOR (Akyazı Suni) Saat 14.00
KOCAALİSAHİLSPOR — HARMANLIKSPOR (Kocaali Suni) Saat 14.00
SÖĞÜTLÜSPOR — KARASUYALISPOR (Söğütlü) Saat 14.00

SÜPER AMATÖR B GRUBU

27.01.2019

KIŞLAÇAYSPOR — AKOVABARIŞSPOR (Kışlaçay) Saat 14.00
ARİFİYEKALAYCISPOR — OLYMTOURHARUNUSTASPOR (ARİFİYEKALAYCI SUNİ) Saat 14.00
SAKARYAKIRKPINARSPOR — ERENLERSPOR (Kırkpınar) Saat 14.00
PAMUKOVA1968SPOR — ARİFİYESPOR (Pamukova) Saat 14.00
KOCAALİSPOR — ADAPAZARISPOR (Kocaali Suni) Saat 14.00
FERİZLİSPOR — KARASUGÜVENSPOR (Belirlenmedi)

1.AMATÖR A GRUBU

27.01.2019

KARAPÜRÇEKSPOR — HANLIKÖYSPOR (Akyazı Suni) Saat 17.00
ÇAMLICABELDESPOR — HACIKIŞLASPOR (Çamlıca) Saat 14.00
GEYVEBAYATSPOR — YENİALANDÜZÜSPOR (Bayat) Saat 14.00
54FUTBOLKULÜBÜ — SAKARYACADDESİSPOR (Karaman Suni Çim) Saat 14.00
AKYAZIÇINARLIKGENÇLİKSPOR — KÜÇÜCEKBELDESPOR (Akyazı Suni) Saat 15.00
ŞEYHVARMAZSPOR — TAŞBURUNSPOR (Mekece) Saat 15.00

1.AMATÖR B GRUBU

26.01.2019

GARAJLARTAÇSPOR — SİNANOĞLUSPOR (Karaman Suni Çim) Saat 12.00
TARAKLISPOR — AKÇAYSPOR (Taraklı) Saat 18.00
HIZIRTEPEÖZENSPOR — KAZIMPAŞABİRLİKSPOR (ARİFİYEKALAYCI SUNİ) Saat 15.00
AKYAZIGÜCÜSPOR — KAYNARCASPOR (Akyazı Suni) Saat 16.00
ALTINDERESPOR — RASİMPAŞASPOR (Kuzuluk Suni) Saat 15.30
LİMANDERESPOR — YEŞİLYURTBELDESPOR (Ferizli Suni) Saat 14.00

1.AMATÖR C GRUBU

27.01.2019

HENDEKBOĞAZSPOR — HAYRETTİNSPOR (Hendek Suni) Saat 15.30
HENDEKGENÇLİKSPOR — SAPANCAKURTKÖYSPOR (Hendek Suni) Saat 13.00
AKYAZIAKINSPOR — KARAAPTİLERAKINSPOR (Akyazı Suni) Saat 13.00
FERİZLİKARADENİZSPOR — KUZULUKSPOR (Ferizli Suni) Saat 14.00
YUVALIDERESPOR — AKARTEPESPOR (Yuvalıdere) Saat 14.00
ÇAYBAŞIBEKİRPAŞASPOR — TAŞKISIĞISPOR (Emirler) Saat 14.00

1.AMATÖR D GRUBU

26.01.2019

SERDİVANESENTEPEGÖLSPOR — FIRTINAGENÇLERBİRLİĞİSPOR (Ekrem Karaberber Tesisleri) Saat 19.00
KOCATÖNGELSPOR — ÇAYKIŞLASPOR (Karaman Suni Çim) Saat 20.00

27.01.2019

KEREMALİSPOR — AKYAZISPOR (Akyazı Suni) Saat 19.00
HACIMERCANSPOR — KARASUAZİZİYESPOR (Sapanca Atatürk) Saat 14.00
KAZIMİYESPOR — PAZARKÖYEĞİTİMSPOR (Kazımiye) Saat 14.00
BAY — SAKARYATEKSPOR

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2728519/amator-kumede-14hafta