Gizem Frit'te önemli görevlendirme

Sakarya, Hendek 2.OSB'de Akkök Holding A.Ş bünyesinde faaliyetlerini sürdüren, üretimini yaptığı emaye ve seramik frit'i 5 kıtada 50 ülkeye ihraç eden, Türkiyenin ve Sakarya'nın önemli sanayi kuruluşları içinde yer alan Gizem Frit A.Ş.'ye, Akkök Holding A.Ş.'den Veysi Küçük genel müdür vekili olarak atandı.

Daha önce aynı kuruluşun stratejik planlama ve iş geliştirme departmanında direktör olarak çalışan Veysi Küçük, 1.12.2015 tarihi itibariyle yeni görevine başladı.

Gizem Frit'in Akkök Holding'e satışı için yapılan çalışmaların da içinde yer aldığını söyleyen Küçük, atanmasıyla ilgili şunları söyledi:

''Sakarya'nın ve Türkiye'nin gururu haline gelmiş olan Gizem Frit, Akkök çatısı altında başarılarını katlayarak büyümeye devam edecektir. Sakarya ve ülke ekonomisine bu büyümesiyle daha çok katkı sağlayacaktır. Gizem Frit gibi büyük hedefleri olan bir şirketin yönetiminde yer almak benim için de büyük onur vericidir. ''

2007 yılında Akkök Grubuna katılan ve finans direktörlüğünde müdür yardımcısı olarak çalışan Veysi Küçük, iş yaşamına 1999 yılında Demirbank'ta başladı.2001-2003 yılları arasında HSBC'de yönetmen olarak çalıştı. 2004-2007 yılları arasında Evyap A.Ş.'de iş planlama ve bütçe kontrol departmanında görev yaptı. 2007 tarihinden itibaren Akkök Holding A.Ş. bünyesinde iş hayatına devam etti.

Gizem Frit'e Genel Müdür Vekili olarak atanan Küçük,Holding'in çeşitli şirketlerinde halen yönetim kurulu üyesi olarak da görev yapmaktadır.

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi-İngilizce İşletme bölümü mezunu olan Veysi Küçük evli ve iki çocuk babasıdır.

- Medyabar, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2729820/gizem-fritte-onemli-gorevlendirme