Yerel gazetelerde bugün...

Bizim Sakarya
UMUT VEREN HAREKETLİLİK

Adapazarı Garı'ndan istanbul'a tren seferlerinin yeniden başlayabileceği yönündeki haberler sonrasında Gar ve raylarda başlatılan bakım çalışmaları, bu yöndeki beklentiyi güçlendirdi.

Sakaryahalk
ASIL HEDEF DURMUŞ

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazlet Durmuş'a yapılmak istenilen algıoperasyonunun altından pis kokular gelmeye başladı. Gelmeye başladı çünkü o anda Serdivan yerine Akyazı'da bulunan Fazilet Durmuş'a ağır eleştirilerde bulunanlar dün de benzer açıklama yaptı. Peki ama gerçek ne! Neden Prof.Dr.Üstün Dökmen'i birebir eleştirmek var iken Durmuş'un başörtüsüne kadar dil uzatıldı! Asıl amaç ne!

Adapazarı Akşam Haberleri
ŞAKA GİBİ!

Hendek'te yaşayan Mehmet İnan, çocukları için harcadığı eve su hattı bağlatmak istedi. 2 daire için açılan aboneliklere 'önceki dönem borçları' eklenerek yaklaşık 2 bin TL fatura çıkartılınca İnan faturaları alarak Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulundu.

Yenisakarya
KADINLARIMIZIN YANINDAYIZ

8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayan Vali Nayir, kadınlara karşı hak ihlallerinde devletin imkan ve kurumlarıyla bu hak mücadelesibde kadınlarımızın yanlarında olduklarını vurguladı.

Yenigün
BİZDE İSTİYORUZ!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) 67 ilde 140 projeyle hayata geçireceği 50 bin yeni sosyal konut için talep toplama başladı. Bu projeler kapsamında Sakarya'nın yer almadığını öğrenen vatandaşlar, "Biz de ucuz konut sahibi olmak istiyoruz" dediler.

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2730142/yerel-gazetelerde-bugun