Saadet'in Sakarya adayları 27 Ocak'ta açıklanıyor

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı, 27 Ocak'ta Genel Merkez tarafından görkemli bir şekilde yapılacak olan 'Aday Tanıtım ve Kampanya Lansman' programına hazırlanıyor.

Saadet Partisi Sakarya İl Karargah Başkanı Ali Ahmet Çelik, Congresium Ankara'da gerçekleşecek olan programda, 'ceket' objesinin ne anlama geldiğinin de o gün Genel Başkan tarafından açıklanacağını belirtti.

İl Karargah Başkanı Ali Ahmet Çelik, seçime hazırlık istişare toplantısında ilçe başkanlarına sunum yaparak, seçime hazırlık kampanyası hakkında bilgiler verdi.

Sakarya büyükşehir ve 16 ilçenin adaylarının o gün tüm Türkiye'ye Genel Başkan tarafından duyurulacağını anlatan Sakarya İl Başkanı Fahrettin Bay, "Tüm ilçelerde seçime girecek olan partimizde ilçe başkanlarımızla değerlendirme toplantısı yaptık. 1989 yılında başlayan ve 1994 yılında zirve yapan Milli Görüş belediyeciliği tekrar hayat bulacaktır. Türkiye'nin yerel bazda dörtte üçünün idaresini en güzel şekilde yapan Milli Görüş belediyeciliği, efsane günlerine 31 Mart 2019'da geri dönecektir." dedi.

Saadet Partisi Sakarya İl seçim ile ilgili genişletilmiş istişare toplantısını yaptı. Saadet Partisi İl Başkanı Fahrettin Bay'ın başkanlığında toplanan 16 İlçe Başkanı, Karargah Başkanı ve belediye başkan adayları toplantıya katıldı.

İl Binasında yapılan seçime hazırlık toplantısında Saadet Partisi İl Başkanı Fahrettin Bay, Mart 2019 Yerel seçim stratejilerini de görüştüler ve 27 Ocak'ta Ankara'da yapılacak aday tanıtım toplantısının önemine değindi, yerel seçimlerle alakalı genel bilgilendirmelerde bulundu.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2730392/saadetin-sakarya-adaylari-27-ocakta-aciklaniyor