Ak Partiden konfrans daveti!

AK Parti Grup Başkan VekiliBekir Bozdağ Cumartesi günü Türkiye buluşmaları-3 kapsamında ilimize geliyor..

Ak Partiden alınan bilgilere göreBozdağCumartesi gunu saat 16:00 da Ak parti Serdivan İlçe Başkanlığı tarafından duzenlenecek olan ilçe danışma toplantısınakatılacak.

Toplantıya tum Sakarya lıların ve Serdivan halkının davetlı olduğunu bıldıren Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik ''Sayın Bozdağ ınAk Partinin meclistekı çalışmalarını ve ülkemızın genel durumu hakkında vereceği bilgiler ışığında tüm halkımızın yararlanması gerekiyor' dedi..

Bozdağ daha sonra Ak Partinin AKM'DeSAAT 18.00'de yapılacak olan Türkiye Buluşmaları 3 toplantısına katılarak bir konuşma yapacak

Bu panele tüm Sakaryalıların katılabileceği belirtildi.
Bozdağ, Radyo Televizyon ve İnternet Yayıncıları Derneği'ni (RATED) ziyaret edip RATED ortak yayınında Sakaryalılara seslenecek.
Murat Gür'ün sunacağı ortak yayın Radyo Aktif (94.0), Ada FM (90.0), Hür FM (92.1), Radyo Relax (101.0), Radyo Mega (102.2), ve Hilal FM ( 104.0) radyoları tarafından canlı yayınlanacak.

Ak Parti Grup Başkan Vekili Bekir Bozdağradyo programı ardından Alifuatpaşa'da seçim bürosunu ziyaret ederek partisinin seçim çalışmalarına katılacak.

Öte yandan Bozdağ'ınAK Parti Geyve Teşkilatı'nı da ziyaret etmesi bekleniyor.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2730623/ak-partiden-konfrans-daveti