Başkan Kılıç'a teşkilat ziyaretleri

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç tebrikleri kabul etmeye devam ediyor. Gün içerisinde ilçede devam eden çalışmaları inceleyerek bilgi alan Başkan Kılıç aynı zaman da misafirlerini ağırlayarak vatandaşlar ile de bir araya geliyor. Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, AK Parti Taraklı İlçe Başkanı Erdal Özen ve Meclis üyelerini ağırlayan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Başkan Pilavcı'yı tebrik ederek ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Cumhur İttifakında oluşan birlik ve beraberliğin seçim sonrasında da sürmesinden dolayı memnuniyetini ifade eden Başkan Kılıç, "Cumhur İttifakı ile güzel bir beraberlik yakaladık. Bu birliğin, beraberliğin seçim sonrasında da aynı şekilde devam etmesi bizleri mutlu ediyor" dedi.

HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ

Başkan Kılıç sözlerinin devamında, "Seçimler bitti, şimdi verdiğimiz sözleri yerine getirmek için çalışacağız. Sizlere ilçenizdeki çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum" ifadelerini kullandı. Başkan İbrahim Pilavcı ise, "Öncelikle yeni görevinizin hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah bizler ilçe belediye başkanları olarak ilimiz için hep birlikte çalışacağız" dedi.

ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Başkan Kılıç'ın diğer misafirleri ise AK Parti Pamukova İlçe Başkanı Burak Çelik, yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri oldu. İlçe Başkanı Burak Çelik Başkan Kılıç'ı tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetini ifade eden Başkan Kılıç, "Erenler hizmet etmeye geldik. Amacımız görevimiz bittiğinde ilçemizde hoş bir seda bırakabilmek. Gerek partimizde geçmiş yıllarda bulunmuş olduğumuz görevler olsun gerek İl Başkanlığı dönemlerimiz olsun ilimiz ve Ankara bürokrasisinde önemli dostluklarımız, bağlantılarımız oldu. Şimdi bunları ilçemiz için en faydalı şekilde kullanacağız" diye konuştu.

BÜTÜNLEŞEN BİR ERENLER

Kılıç, "İlçemize kazandırmak istediğimiz için çalışmalar var, zaman zaman dile getiriyoruz. Gerek kurum kuruluşlarla gerek firmalarla görüşmelerimiz sürüyor. Kısa süre içerisinde inşallah netleşecektir. Bizim amacımız esnafıyla, iş adamıyla, genciyle bütünleşen bir Erenler inşa etmek. Bunu başardığımız takdirde geri kalan işler de kolaylaşacaktır" dedi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2731538/baskan-kilica-teskilat-ziyaretleri