Olgunlar'da 18. akşam sonuçları

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası

18nci Akşam Maçları


Başak Traktör: 5-Eski Reji: 7

Hakem: Gökhan Tezgel

Başak Traktör: Şerafettin Özdemir, Murat Tale (K.Kart), Ersan Ulu, Mustafa Aldemir, Hakan Harmanlı, Sefer Dilber, Engin Mercan, Ayhan Beşcan

Antrenör: Hüseyin Tataroğlu

Eski Reji: Tayfun Sezer, Orhan Bulama, Gökhan Kayar, Tolga Güreş, Güray Yılmaz, Murat Bulama, Özkan Cingöz, Recep Gürses, Özkan Özdemir

Antrenör: Nuri Akkaş

Goller: Dk.2-33-34 Murat Tale, Dk.48 Ayhan Beşcan, Dk.50 Mustafa Aldemir (Başak Traktör), Dk.23-47-49 Gökhan Kayar, Dk.31 Recep Gürses, Dk.39 Tolga Güreş, Dk.41 Özkan Cingöz, Dk.44 Orhan Bulama (Eski Reji)

Sarı Kartlar: Dk.32 Gökhan Kayar, Dk.45 Recep Gürses, Dk.50 Murat Bulama, Dk.50+1 Özkan Cingöz (Eski Reji), Dk.36 Murat Tale, Dk.38 Hakan Harmanlı (Başak Traktör)

Kırmızı Kart: Dk.45 (2nci Sarıdan) Murat Tale (Başak Traktör)

---


Adaçağ İnşaat Coşkunspor: 3-Çiftçi Kardeşler: 7

Hakem: Barış Güngör

Adaçağ İnşaat Coşkunspor: Numan Gülsevin, Asım Dorak, İmdat Kum, Ferdi Tapşın, Erol Tolga, Savaş Kılınç, Tamer Arancı, Şehmuz Aluş, Bülent Tuğcu

Antrenör: Vahit Amasyalı

Çiftçi Kardeşler: Recep Durak, Süleyman Yavaş, Saffet Kaplan, Nevzat İlter, Fevzi Açıkgöz, Murat Vatansever, Hüseyin Kolaylı, Seyit Tarım, Cahit Gürkaynak, Tuncay Gülay, Blerim Mula, Yener Ersoy

Antrenör: Adnan Durak

Goller: Dk.13 Tuncay Gülay, Dk.24 Fevzi Açıkgöz, Dk.29 Saffet Kaplan, Dk.30 Murat Vatansever, Dk.34 Yener Ersoy, Dk.37 Blerim Mula, Dk.43 Hüseyin Kolaylı (Çiftçi Kardeşler), Dk.42-45 Erol Tolga, Dk.49 İmdat Kum (Adaçağ İnşaat Coşkunspor)

---


Hendek Cadde Market: 2-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon: 2

Hakem: Abdülkadir Demirağ

Hendek Cadde Market: Yusuf Uygun, Çetin Akpınar, Serkan Karagöz, Fatih Altınay, Can Dağlıoğlu, Ahmet Kurt, Hakan Tezer, Mesut İsen

Antrenör: Erdoğan Çakır

Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon: Hasan Reis, Enis Tort, Haydar Koç, Metin Aydınlı, Doğan Konuklar, Sinan Sarı, Abdullah İleli

Antrenör: Suat Onar

Goller: Dk.12 Haydar Koç, Dk.19 Abdullah İleli (Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon), Dk.34 Fatih Altınay, Dk.37 Çetin Akpınar (Hendek cadde Market)

Sarı Kartlar: Dk.50 Can Dağlıoğlu, Dk.50+1 Yusuf Uygun (Hendek Cadde Market), Dk.50+2 Metin Aydınlı (Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon)

---


Doğukan Tekstil: 7-Akyazıspor: 3

Hakem: Engin Bıçak

Doğukan Tekstil: Yaşar Yılmaz, Sait Okur, Erol Yıldırım, Bülent Kasım, Adnan Öztürk, Metin Yılmaz, Recai Yan, Ali Abanoz, Vedat Uysal

Antrenör: Yok

Akyazıspor: Habil Demirtaş, Sedat Kardeş, Cevdet Akbaş, Adnan Rençber. Ahmet Kahveci, Yılmaz Yavuz, Ömer Uluköylü, Hasan Akcan, Dursun Kılıç, Nail Kahveci

Antrenör: Bülent Kasım

Goller: Dk.6-8-24-44 Vedat Uysal, Dk.29 Bülent Kasım, Dk.34 Recai Yan, Dk.41 Metin Yılmaz (Doğukan Tekstil), Dk.22 Ömer Uluköylü, Dk.22-45 Nail Kahveci (Akyazıspor)

Sarı Kart: Dk.9 Nail Kahveci (Akyazıspor)

---

Turnuva Programı


02 Ağustos Salı

Saat 20.00 Seyidoğulları Kuruyemiş-Sapanca 1837 (Gençler)

Saat 21.00 Suev&Düzce Hacı Alibey-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)

Saat 22.00 Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş-Domin Spor Malzemeleri (Gençler)

Saat 23.00Altanlar Mobilya Sapakspor-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (Gençler)


03 Ağustos Çarşamba

Saat 20.00 Gazi Metal Karasuspor-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı (Olgunlar)

Saat 21.00 Akın Koç Un Fabrikası-Milli Eğitim (Gençler)

Saat 22.00 UMPA Gıda-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)

Saat 23.00 Ada Çit Sistemleri-Kahve Dükkanı (Gençler)


04 Ağustos Perşembe

Saat 20.00 Akyazıspor-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 21.00 Yıldız Yemek-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Suev İnşaat-Detay Harita İnşaat (Gençler)

Saat 23.00 Altınhan AVM-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)


05 Ağustos Cuma

Saat 20.00 Adaçağ İnşaat&Çoşkunspor-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Uzman Kimya-Safamder (Gençler)

Saat 22.00 Akyazı Spor-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Bosna Er Yapı-Çapa Eşarpları (Gençler)


06 Ağustos Cumartesi

Saat 20.00 Akyazı ANC Mobilya-Turyap&Aydınlı Ticaret (Gençler)

Saat 21.00 Başak Traktör-Sevgi Polikliniği (Gençler)

Saat 22.00 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Eski Reji (Gençler)

Saat 23.00 Toy Aydınlatma-Lider Reno &Zenginler İnşaat (Gençler)


7 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Gebze Master-FAMEC Raylı Sistemler (Olgunlar)

Saat 21.00 Akyazı Dostlar-Karasu Doğalgaz&Mermer (Olgunlar)

Saat 22.00 Emre Demircioğlu İnşaat-İz Reklam&İmparator Turizm (Gençler)

Saat 23.00 Akın Koç Un Fabrikası-UMPA Gıda (Gençler)


8 Ağustos Pazartesi

Saat 20.00 Kocaali Murat Duman Emlak-Altınhan AVM (Gençler)

Saat 21.00 Çapa Eşarpları-Merkez Oto (Gençler)

Saat 22.00 Akyazı Alaağaç Yumurta-YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam (Olgunlar)

Saat 23.00 Altanlar Mobilya Sapakspor-Suev&Düzce Hacı Alibey (Olgunlar)


9 Ağustos Salı

Saat 20.00 SAFAMDER-Bosna Er Yapı (Gençler)

Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Kayarlar Grup-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)


10 Ağustos Çarşamba

Saat 20.00 Eski Reji-Hendek Cadde Market (Gençler)

Saat 21.00 Gazi Metal Karasuspor-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (Olgunlar)

Saat 22.00 Başak Traktör-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 23.00 Akyazı ANC Mobilya-Uzman Kimya (Gençler)


11 Ağustos Perşembe

Saat 20.00 Lider Reno&-Zenginler İnşaat-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)

Saat 21.00 Ada Çit Sistemleri-Seyidoğulları Kuruyemiş (Gençler)

Saat 22.00 Detay Harita İnşaat-Umut Oto (Olgunlar)

Saat 23.00 Bosna Pırıldar Market&Er Yapı-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)


12 Ağustos Cuma

Saat 20.00 Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş-Kahve Dükkanı (Gençler)

Saat 21.00 Suev İnşaat-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 22.00 Dominspor Malzemeleri-Sapanca 1837 Mido Botanik (Olgunlar)

Saat 23.00 Milli Eğitim-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)


13 Ağustos Cumartesi

Saat 20.00 İz Reklam&İmparator Turizm-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)

Saat 21.00 Altınhan AVM-UMPA Gıda (Gençler)

Saat 22.00 Doğukan Tekstil-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Remax Hür-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)


14 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Akyazıspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Turyap&Aydınlı Ticaret-Çapa Eşarpları (Gençler)

Saat 22.00 Bosna Er Yapı-Uzman Kimya (Gençler)

Saat 23.00 Merkez Oto-SAFAMDER (Gençler


15 Ağustos Pazartesi

Saat 19.30 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 20.30 Hendek Cadde Market-Lider Reno&Zenginler İnşaat (Gençler)

Saat 21.30 Sevgi Polikliniği-Eski Reji (Gençler)

Saat 22.30 Kayarlar Grup-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar-20.dakikadan itibaren)

Saat 23.00 Karasu Doğalgaz&Mermer-Gebze Master (Olgunlar)

İLK TUR SONU

---

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2732091/olgunlarda-18-aksam-sonuclari