''Vahenin Sofrası'' Akif Yılmaz tesisinde

Cumartesi günleri SHOW TV de yayınlanan ''vahenin sofrası'' programı için tesise gelen program ekibi, mutfakta çekimler yaptı.

Çekim sırasında; yılmaz traktör Yön. Kur. Başk. Yard. aydın yılmaz ve şirket ceo'su tuncay bitirim ile tesis çalışanları her türlü desteği sağladı ve kolaylık gösterdi.

Programın çekim ekibi; önce tesise özgü güveç kebabının yapım ve pişirilme aşamalarının çekimini yaptı daha sonra ızgara çeşitleri üzerine çekimler gerçekleştirildi.

Pişirilen yemekler; Vahe, aydın yılmaz ve tuncay bitirim tarafından tadımı yapılarak değerlendirildi. Tesisin doğal parkı andıran bahçesindeki tadım sırasında; ızgaralarında beğeni topladığı ve vahe tarafından önerildiği görüldü.

Çekim işleminin sonundaki açıklamasında vahe şunları söyledi; ''Geyve ve çevresi benim çok beğendiğim bir coğrafya, özellikle yolculuklarımda dikkatimi çeken ve methini duyduğum ''Akif Yılmaz Tesisi''nde bulunmak ve program yapmaktan çok keyif aldım.
Tesis sahipleri ve çalışanlarının destekleri takdire şayan. Hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım.''
Şirket Yön. Kur. Başk. Yard. aydın yılmaz kısa açıklamasında; ''Vahe bey ile birlikte program yapmak elbette çok güzel. ''Akif Yılmaz Tesisi''ni tercih etmesi bizleri sevindirdi. Kendisine kolaylıklar diliyorum.'' dedi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2732692/vahenin-sofrasi-akif-yilmaz-tesisinde