TÜVASAŞ fuarda!

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın ziyaret ettiği TÜVASAŞ standında, Genel Müdür İbrahim Ertiryaki, tüm ziyaretçilerle birebir ilgilenirken kurumlar arası iletişim ve işbirliğinin önemini vurguladı.

Ertiryaki, Türkiye'de ilk kez demir yolu sektörünü kapsayan böyle bir fuar açılmasının ülkemizdeki raylı taşımacılık konusundaki atılımların önemli bir göstergesi olduğunu belirterek, "Hem raylı taşıt araçları üreten firmaların hem de yan sanayi kuruluşlarının bir arada toplanmasına imkan tanıyan bu fuarda,biz de TÜVASAŞ olarak yer aldık. Pek çok yerli ve yabancı firma ile iletişim fırsatı yakaladık. TÜVASAŞ, her geçen gün artan pazar potansiyelini doğru değerlendirebilmek amacındadır. Bu amaç doğrultusunda kurulacak doğru iletişim ve işbirlikleri TÜVASAŞ'ı daha da ileriye taşıyacaktır" dedi.
Eurasia Rail Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Demiryolu Lojistik Fuarı, 2 Mart Çarşamba günü saat 12.00'de Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın katıldığı açılış töreniyle başladı. Uluslararası nitelikteki fuara, çeşitli ülkelerden yerli ve yabancı demir yolu kuruluşları, demir yolu teknolojileri firmaları da katılıyor. 120 firmanın yer aldığı fuar yerli ve yabancı pek çok ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2732893/tuvasas-fuarda