Demircioğlu; 'Bu çileye son vereceğiz'

Seçim çalışmaları hakkında bilgi veren Demircioğlu, "Gittiğimiz her yerde güzel tepkiler alıyoruz. MHP'ye teveccüh her geçen gün artıyor. İnşallah bu bölgelerin kalkınması bizlerin sayesinde olacak. Bizler bu bölgenin ihtiyaçlarını vakit kaybetmeden yerine getireceğiz." diye konuştu.

"Adapazarı değişime, gelişime uğrayacak"

Mahalle sakinlerlerine konuşma yapan Demircioğlu; "Adaylığım açıklandığı günden bu yana Adapazarı'nın bütün sokaklarına, mahallelerine ziyarette bulundum. Tüm sıkıntı ve sorunlara bizzat şahit oldum. Ama artık bitti, şimdi Adapazarı'nda değişim vakti. Adapazarı artık sokağından mahallesine kadar değişime, gelişime uğrayacak. Ben değil biz yapacağız. Buraya sizlerin sıkıntılarınızı paylaşmaya ve bu sorunları el ele verip aşmaya geldim. İnanın mahallelerimiz 30 Mart'tan sonra asla mahrumiyet yaşamayacak. Ortak sorunlarınızı biz çok iyi biliyoruz. Su, yol, tarım, altyapı, eksikliği var. Bu sorunların hepsini sizlerle beraber çözeceğiz" dedi.

"Bu çileye son vereceğiz "

MHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı A.Tufan Demircioğlu "Tek amacımız halkımıza hizmet etmek. Sadece su değil yollarda perişan durumda. Günümüzde hala bu bozuk yolların kullanılması utanç vericidir. Bizlere güvenin. Bizim sözümüz sözdür ve her lafımızın arkasındayız. Yapamayacağımız hiçbir şeyin de sözünü vermeyiz." ifadelerini kullandı.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2733049/demircioglu-bu-cileye-son-verecegiz