Şimdi de Kualu Lumpur

SAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Hacıeyüpoğlu, "Gerçekleşecek olan organizasyonda SAGİAD üyeleri ve katılmayı düşünen Sakarya'da faaliyet gösteren tüm firmalar, Malezyalı üretici ve ihracatçılarla birebir görüşme imkanına sahip olacaklar. Bu organizasyona katılmak isteyen firma yetkilileri derneğimizden tüm bilgi ve detayları öğrenebilirler" dedi.

"Tanınması gereken bir pazardır"

Hacıeyüpoğlu ayrıca Malezya'da düzenlenecek olan organizasyon için "Malezya mobilya sektöründe farklı ürün grupları ve tedarik olanakları bakımından görülüp incelenmesi gereken bir ülkedir. Malezya kauçuk ve enjeksiyon ürünleri alanında ön sıralarda yer almaktadır. Bir çok yerli firma alımlarını buradan gerçekleştirmektedir. Ayrıca Malezya Pamuklu kumaş ve spor giyim alanında üretimi aktif olan kültürü ve insan yapısı itibariyle Türkiye ticaret olanakları alanında görülmesi, tanınması gereken bir pazardır" şeklinde konuştu.

Orman ürünlerinden Ev Tekstiline

19?22 Ekim tarihinde Malezya'da gerçekleştirilecek olan Ticaret organizasyonunda Mobilya ve mobilya aksesuarları, Orman ürünleri, Kırtasiye ürünleri, Ambalaj ve kaplar, Elektrik ve elektronik ürünler, Giyim ve konfeksiyon ürünleri, Ayakkabı sektörü, Oyuncak ve spor ekipmanları, Ev ve zücaciye ürünleri, Hediyelik eşyalar gibi bir çok sektör yer alacak.

Mayıs ayında Güney Afrika'ya gitmişlerdi

Sakarya Girişimci ve Sanayici İşadamları DerneğiMayıs ayında Güney Afrika'yaiş gezisi gerçekleştirmişlerdi. 4 gün süren KOSGEB'in desteklediği gezide işadamları turistlik yerleri de ziyaret etmişlerdi.

http://www.medyabar.com/haber/71761/guney-afrikaya-kosgeb-destekli-ziyaret.aspx

- Medyabar, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2733246/simdi-de-kualu-lumpur