Kent Park'ın ismi Donatım Park oldu

Büyükşehir Belediyesi Kasım Ayı Meclis Toplantısı Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli başkanlığında gerçekleştirildi. Mecliste ilave 5 madde ile 67 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. MHP Ferizli Meclis Üyesi İlhan Filiz, Büyükşehir Belediyesi'nin Ferizli'de gerçekleştirdiği altyapı çalışmaları dolayısıyla teşekkürlerini iletti. Meclis oy birliği ile 59 ve 63 maddeler görüşülmek üzere 16 Kasım Cuma tarihine ertelendi.

Uzunçarşı güzel oldu

MHP Grup Başkanı Erkal Etçioğlu, "Uzunçarşı için Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ediyorum. Üzerinin kapatılacağına söz verildi. Tarihi ve özelliği bozulmadan kapatılmalı. Binaların güzelliği ortadan kaldırılmamalı. Uzun Çarşı güzel bir eser oldu. Kapatılması da tarihi misyonuna uygun olmalı"

diye belirtti.

Meclis Gündemi

Kasım Ayı Meclis Toplantısı, 1 ve 23 maddeler komisyondan geldiği şekliyle kabul edildi. 24 maddeye MHP grubu tarafından çekimser oy kullanıldı. 25 ve 52 maddelerin İmar ve Bayındırlık Komisyonu'na havalesi oybirliğiyle kabul edildi. 53 ve 56 madde oy birliği ile kabul edildi. 57 madde Ulaşım ve Hukuk Ortak Komisyonu'na oybirliğiyle havale edildi. 58 madde oybirliğiyle kabul edildi. 59 madde ve 62 madde Plan ve Bütçe Komisyonu'na oybirliğiyle havale edildi. 63 madde Plan ve Bütçe Komisyonu'na havale edildi. 64, 65, 66 maddeler İmar Komisyonu'na havale edildi. 67 madde kabul edildi. 59, 60, 61, 62 ve 63 maddelerin meclisin toplanarak tekrar görüşülmesi kabul edildi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2735836/kent-parkin-ismi-donatim-park-oldu