Akşam Haberleri'nde Güç Birliği

Adapazarı'nın en köklü gazetelerinden biri olan Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi kaliteli ve sorumlu haber anlayışıyla Sakaryalılara hizmet etmeyi sürdürüyor.

Eryılmaz Yazı İşleri'nde

Gazetenin Genel Yayın Yönetmenliği'ni yürüten Nurettin Eryılmaz, Yazı İşleri Müdürü Fatma Sak'ın görevden ayrılması sonrasında bu görevi de üstlenerek gazetedeki sorumluluğunu artırdı. Yaklaşık 10 yıldır Akşam Haberleri Gazetesi'nde çalışan Eryılmaz, "Sakarya'nın en köklü gazetesini daha ileriye taşımak için sorumluluk aldık. Haberlerimizle, gazetecilik anlayışımızla fark yaratmaya devam edeceğiz" dedi. Eryılmaz ayrıca 17 yıldır Show TV Sakarya haber temsilcisi olarak görevini sürdürüyor.

Taze Kan

Bu arada, gazete yazı işleri kadrosunu da güçlendirdi. Uzun yıllar İstanbul basınında görev yapan Serhat Saruhanoğlu, Akşam Haberleri ailesine katılarak Sakarya basınına hizmet etmeye başladı. Gazetede Editör-Muhabirolarak göreve başlayan Saruhanoğlu, sırasıyla Star TV, TGRT, HBB, Show TV, İstanbul Televizyonu, ATV, Ajans Press, Bengütürk gibi kuruluşlarda Muhabir ve Editör olarak görev yaptı. Bir dönem Teksoy Görevde Programında muhabirlik yapan Saruhanoğlu, SHOW TV'de Sıcağı Sıcağı programında da Muhabir ve Editör olarak çalıştı.

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2735854/aksam-haberlerinde-guc-birligi