Davet edilen 3 işadamı arasında o da vardı

One Equity yatırım fonunun 95 üst düzey yetkilisi ve CEO'sunun katılımıyla yapılan ve iki gün süren toplantıya, Türkiyeden bir bakan ve üç iş adamı da davet edildi.

ToplantıdaMaliye Bakanı Mehmet Şimşek'le birlikte, Sakarya Gizem Frit Yönetim Kurulu Başkanı M.Tolga Ballık birer konuşma yaptılar..
İki gün süren toplantıda Türkiyenin ekonomisi değerlendirildi.Gelinen nokta ve bundan sonra olası gelişmeler üzerinde duruldu.Yatırım fırsatları değerlendirildi.2013 yılında genel olarak 150 milyar usd doları yatırım planlayan fonun, Türkiyedeki yatırımları konu edildi.

Türkiyeden toplantıya katılan Maliye Bakanı Mehmet Şimşek,toplantının ilk bölümünde konuştu.Bakan Şimşek konuşmasında,Türkiyenin bugün içinde bulunduğu mali ve ekonomik durumunu rakamlar vererek değerlendirdi...

Türkiyeden Maliye Bakanının dışında davet edilen üç iş adamından biri olan Gizem Frit Yönetim Kurulu Başkanı M.Tolga Ballık,toplantının ikinci bölümünde kürsüye gelerek,Türkiyenin genel iş imkanlarını,yatırım noktalarını belirten bir konuşma yaptı..

Yaklaşık 20 dakika süren konuşmasında,Türkiyenin son yıllarda dünya üzerinde parlayan bir yıldız olduğunu ve yabancı sermayenin korkmadan,rahatlıklaülkemizde yatırım yapabileceğinibelirtti...

Emaye Frit üretimiyledünya devleri arasına girmeyi hedefleyen Gizem Frit Yön.Kurulu Başkanı M.Tolga Ballık'ın Türkiye ekonomisiyle ilgili görüşleri taktirle karşılandı.

Toplantının akışı içersinde konuşan ONE EQUİTY'inin üst düzey yöneticileri ve CEO'sunun Türk ekonomisiyle ilgili olumlu görüşleri memnunluk yarattı..

- Medyabar, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2736198/davet-edilen-3-isadami-arasinda-o-da-vardi