Saadet Partililer iftarda buluştu

Saadet Partisi il teşkilatının tüm il ve ilçe teşkilatlarına yönelik düzenlediği iftar programı TÜVASAŞ lokalinde gerçekleştirildi. Katılımın yoğun olduğu programa; SP Genel Başkan yardımcısı İstanbul İl Başkanı Birol Aydın, Genel İdare Kurulu Üyesi (GİK) İsmet Aksoy, partinin il başkanı Eyüp Yıldırım, 7 Haziran seçimlerinde milletvekili adaylarından Burhan Aygün, Suat Çillioğlu ve çok sayıda partili katıldı.

"TÜM GÜCÜMÜZLE ÇALIŞTIK"

İftar programının açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi İl Başkanı Eyüp Yıldırım, seçim sonuçları konusunda yaptığı kısa değerlendirmesinde, "Elbette ki sonuçlar istediğimiz gibi değil fakat milletimizin kararına saygılıyız. Halkımız tercihini sizlerin de bildiği şekilde yapmıştır. Şu yönden de rahatız; tüm teşkilatlarımız gece gündüz demeden tüm gücüyle çalışmıştır" dedi.

"SAADET FARKINI GÖRECEKLER"

Yıldırım'ın ardından konuşan GİK Üyesi İsmet Aksoy, seçim sonuçlarına bakarak gayretleri bırakmayacaklarını belirtti. Aksoy "Önümüzdeki seçime daha bilenmiş bir haldeyiz. İnşallah biz bu meclise gireceğiz ve söz sahibi olacağız. Her zaman dediğimiz gibi millete Saadet lazım. İşçinin, memurun, emeklinin, dar gelirlinin kurtuluşu inşallah Saadet olacaktır. Geçmişte bunu gösterdik yine halkımız görecektir" ifadelerini kullandı.

"HUZUR İÇİN ÇALIŞIYORUZ"

Programın kapanış konuşmasını yapan Saadet Partisi Genel Başkan yardımcısı ve İstanbul İl Başkanı Birol Aydın ise seçimin ülkeye hayırlar getirmesini dileyerek "Üzüntümüz kendimize değil, milletimizin geleceği içindir. Saadet Partisi milletimizin huzuru için çalışan bir partidir. Şunlarım haline bakın, 7 Haziran'dan beri ne konuştular? İktidar kim olacak, meclis başkanı kim seçilecek vs vs.. Millet sizi bunun için mi meclise gönderdi?Şunu açıkça söylüyorum biz mecliste olsaydık bu kavgalar olmazdı ve partiler uzlaşma yolunu seçerdi. Erhan Tandoğan

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2737173/saadet-partililer-iftarda-bulustu