Dikkat! O yol 3 gün trafiğe kapatılacak

Büyükşehir'den yapılan açıklamada, "Beşköprü Mahallesi ile Mithatpaşa arasında kalan arterde asfalt bakım çalışmaları gerçekleştirilecektir.

14 Aralık Perşembe, 15 Aralık Cuma ve 16 Aralık Cumartesi günleri 09.00 ile 17.00 saatleri arasında Beşköprü istikametinden gelen araçlar Büyükşehir Belediyesi eliyle bölgeye kazandırılan Şehrin 3. Kapısına yönlendirilecektir" denildi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından 'Şehir Senin İçin Yenileniyor' sloganıyla başlatılan cadde yenileme çalışmaları devam ediyor. Ulaşım Dairesi Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Beşköprü Mahallesi ile Mithatpaşa arasıda kalan arterde asfalt bakım çalışmaları gerçekleştirilecektir. 14 Aralık Perşembe, 15 Aralık Cuma ve 16 Aralık Cumartesi günleri 09.00 ile 17.00 saatleri arasında Beşköprü istikametinden gelen araçlar Büyükşehir Belediyesi eliyle bölgeye kazandırılan Şehrin 3. Kapısına yönlendirilecektir. Vatandaşlarımızın trafik işaret ve işaretçilerine uymaları ve alternatif güzergahları kullanmaları önem arz etmektedir. Vatandaşlarımızdan bu konuda hassasiyet bekliyoruz" ifadelerine yer verildi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2737834/dikkat-o-yol-3-gun-trafige-kapatilacak