Yıldız Erkekler'den Başkan Karakullukçu'ya ziyaret

Aşağı Kirazca Ortaokulu Yıldız Erkekler Kros takımı, büyük bir başarıya imza attı. İlimizde yapılan Okullar arası Kros Şampiyonasında takım halinde birinci oldu. Ayrıca, ferdi müsabakalarda Emirhan Şen il birincisi, Hikmet Karayaka ikincisi, Emircan Şen il üçüncüsü, Abdullah Noyan il yedincisi ve Sergen Zortul il onuncusu oldu.
Arifiye Belediye Başkan İsmail Karakullukçu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; "Spora ve sporculara yaptığımız yatırımlar meyvelerini veriyor. Arifiye'li sporcularımız sporun her dalında fırtına gibi esiyor. Yapılan her müsabaka, ilçemizin adını bölgemizde ve yurt çapında duyuruyor. Şampiyon sporcularımızla tanışmaktan büyük mutluluk duydum.Bizler kazandıkları başarılardan çok, yeni yetişen kardeşlerine yolu açtıkları için, spor yapmaya özendirdikleri için kendileri ile gurur duyuyoruz.Belediye Başkanlığına seçildiğim günden beri hep söylüyorum. Geleceğimize yatırım yapmak istiyorsak, çocuklarımızın eğitimine yatırım yapmalı, ihtiyaç duydukları sosyal tesisleri, spor tesislerini yapmalı ve onların hizmetine sunmalıyız. ulu Önder Atatürk'ün;" Sağlam kafa sağlam vücutta bulunurve Ben sporcunu zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim". şu veciz sözleri rehberimiz olmalıdır. Arifiye Belediyesi olarak sanayi merkezi olmamızın yanında, spor tesisleri ve sosyal tesisler bakımında da ilimizin sayılı ilçeleri arasına girdik. Gençlerimize yönelik bu çalışmalarımız gelecekte de hız kesmeden devam edecektir." dedi.

Okul Müdürü Mustafa Doğan da;"Okulumuzu ve ilçemizi başarı iletemsil eden öğrencilerimizin, ilçemizin yöneticileri ile tanışmasını istedik. Hep birlikte kendileri ile gurur duyuyoruz. Belediye başkanımız İsmail Karakullukçu'nunbizim gönlümüzdeayrı bir yeri var. Çünkü o da eğitim camiasından. Bu vesile ile, ihtiyacımız olan her konuda bize verdiği destek için kendisine teşekkür ediyorum." dedi.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2738646/yildiz-erkeklerden-baskan-karakullukcuya-ziyaret