Toçoğlu Katlıpazaryeri esnafını ziyaret etti

Başkanlara plaket

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak'ın da bulunduğu ziyarette esnafın istek ve talepleri de dinlendi. Katlı pazaryeri esnafı Adapazarı Belediyesi tarafından mahallelerde yaptırılan Kapalı Modern Semt Pazarlarının Adapazarı'na çok yakıştığı ifade ederek teşekkür ettiler. Adapazarı Sebzeciler ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan, Adapazarı Belediyesi tarafından yaptırılan pazaryerlerinin Türkiye'de örnek olduğunu belirterek "Biz bu projelerle bir kere daha anladık ki gerçekten başkanlarımız bize değer veriyor. Kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum" diye konuştu.

PLAKET VERDİLER

Pazar esnafının kendileri için önemli olduğunu kaydeden Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, "Pazar esnafının her zaman daha iyi şartlarda çalışmalarını sağlamak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. İlçemizde Kapalı Modern Semt Pazarı sayımız 5'e yükseldi. Bu sayıyı önümüzdeki dönemde daha da arttıracağız" dedi. Katlı pazar Derneği Yönetimi İsmail Hocalar tarafından Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli'ye teşekkür plaketi verildi. Hocalar, "Biz sizin bize değer verdiğinizin farkındayız. Tüm esnaf arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum" dedi.

DESTEK OLURUZ

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Adapazarı denince akla ilk gelen yerlerden olan Katlı Pazaryeri için ne gerekiyorsa yaparız. Ancak burası şahıs yeri ortak hareket etmemiz gerekiyor. Siz esnaf olarak bir araya gelin; istediğiniz ve üzerinde görüş birliğine vardığınız her türlü projede biz yanınızda oluruz" dedi.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2740351/tocoglu-katlipazaryeri-esnafini-ziyaret-etti