Gözaltına alınmamak için soyundular!

MEDYABAR.COM

TEM Otoyolu, Sapanca Uzunkum mevkiinde bulunan bir dinlenme tesisine gelen Feriha U.(25), Emrah Ü.(20), Tahir Ş.(15) ve Cemra A.(25) hırsızlık için tesis otoparkında bulunan yabancı plakalı bir aracı hedef seçti.

OYALAMA YÖNTEMİYLE ÇALDILAR

Hırsızlık zanlılarından biri güvenlik görevlisini, biri araç şoförünü, biri de otomobilde bulunan diğer kişileri oyalarken son şüpheli aracın arka kapısını açarak içinde telefon, pasaport ve para bulunan çantayı çaldı.

4 zanlı, otobanda otomobille uzaklaşırken bir tıra çarpıp duraklamadan yoluna devam edince ihbarlar üzerine harekete geçen trafik ekipleri, 4 zanlının bulunduğu aracı TEM Otoyolunda durdurdu. Şahıslar gözaltına alınmamak için direnince, polis biber gazıyla müdahale etti.

OTOBANDA SOYUNDULAR

Çaldıkları çantayla yakalanan 4 kişi, 1 saat boyuncayol kenarında üzerindeki kıyafetlerin bir kısmı çıkmış halde oturdu. Polis, daha sonra şüphelileri gözaltına alarak Sapanca İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürdü.

Sorguya alınan şüphelilerin, hırsızlık için Bursa'dan geldikleri ve hırsızlıktan çok sayıda suç kayıtları olduğu belirlendi. Adliyeye sevkedilen şüphelilerden Emrah Ü. ve Cemre A. çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Ferizli Cezaevi'ne gönderildi.

OTOBANDA YAŞANAN O İLGİNÇ

OLAYBÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ...

Haberin Videosu

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2740812/gozaltina-alinmamak-icin-soyundular