Bakan İslam'dan Sakaryaspor yorumu

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, Vali Hüseyin Avni Çoş, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Milletvekilleri Şaban Dişli, Ayhan Sefer Üstün, Rüstemler Tesislerinde Sakaryaspor Başkanı Selahattin Aydın, Sakaryaspor yönetimi ve yeşil siyahlı futbolcularla bir araya geldi.

Bakan İslam Sakaryaspor'un geldiği noktanın kendileri için büyük bir mutluluk kaynağın olduğunu ifade ederek, Ben Sakaryaspor ile ilgili bu konularla ilgilenmeden önce futbolun f'sinden anlamazdım. Ancak şimdi en değme isimlerle futbolu tartışırım. Geçmişte yaşanan bazı hatalar olmuş olabilir, ama artık biz o hatalardan ders alarak, geleceğe bakacağız. dedi.

ELİNİN HAMURU İLE BU İŞE KARIŞMA DİYENLER OLDU

Bakan İslam Sakaryaspor ile ilgilenmeye başladığı günlerde, "Elinin hamuru ile bu işe karışma! diyenler oldu. Ama bu işe hamuru çamuru yok. Toplantı üstüne toplantı yaptık, sonrasında bildiğiniz gibi bugünlere geldik. Sakaryaspor benim eşimin oğlumun takımı. İnşallah bundan sonrada beni de tribünlerde maç izlerken görebilirsiniz."

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam ,"Nasıl şehrin ablası olmaya karar verdiysek, Sakaryasporun da ablası olacağız. Her zamanilgileneceğiz' Bütün şehrinde Sakaryaspor konusunda destek vermesi gerekir."

Konuşmaların ardından Sakaryaspor Taraftarları Bakan İslam'a çiçek vererek,teşekkür ettiler.

Sakaryaspor Başkanı Selahattin Aydın'da Ayşenur İslam yazılı formayı Bakan İslam'a hediye etti.

BAKAN İSLAM SAKARYASPOR'UN YAŞADIĞI O ZORLU SÜRECİ BÖYLE ANLATTI..

Haberin Videosu

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2741522/bakan-islamdan-sakaryaspor-yorumu