Konya'da Kocaman Heyecan

Tuğrul Demirci/SPOR264.COM

Geçtiğimiz sezon başında Konyaspor'dan ayrılan Fenerbahçe'yle sözleşme imzalayan sezon sonunda ise Fenerbahçe'deki başkanlık değişimi sonrası kulüpten ayrılma kararı alan Kocaman, Konya ekibinde Rıza Çalımbay'ın görevine son verilmesinin ardından yeniden gündeme geldi.

Konyaspor'a tarihinin en önemli başarılarını yaşatan, Türkiye'nin en önemli teknik adamları arasında yer alan Kocaman, Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra yurt içi ve yurt dışından birçok teklif almıştı. Dinlenmek istediğini belirten Kocaman tüm teklifleri reddetmişti. Konyaspor'da daha önce 2 dönem görev yapan Sakaryalı teknik adam gelen bu teklife sıcak bakıyor.

TARAFTAR KOCAMAN DİYOR

Konyaspor'la Türkiye kupasını kaldıran, takımıyla birlikte 2 yıl ard arda Avrupa arenasında boy gösterme başarasını gösteren Kocaman için Konyaspor taraftarı sosyal medyada ayağa kalkmış durumda.

ZİRVE BUGÜN

Konyaspor Başkanı Fatih Yılmaz'la telefon görüşmesi gerçekleştiren ve bugün görüşmek için randevulaşan Kocaman, anlaşma sağlanması durumunda yarın veya perşembe günü Konya'ya giderek resmi sözleşmeyi imzalaması bekleniyor.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2741750/konyada-kocaman-heyecan