Yerel gazetelerde bugün...

BİZİM SAKARYA

Romanlar Endişeli

Erenler'deki kentsel dönüşümde vaat edilen konutlar belediye tarafından satışa çıkartıldı

SAKARYA YENİHABER

Karardan Memnunuz

Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, taşeron işçilerin bedavaya alınması kararının memnuniyet verici olduğunu belirterek, "Verdiğimiz mücadelenin başarıya ulaşmasının mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

SAKARYA HALK

Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor

ABD Başkanı Donald Trump'ın Kudüs açıklamsı sonrasında dünyada olduğu gibi Türkiye'de de sert açıklamalar oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan karara sert tepki gösterirken, Sakarya'da gün boyu tepkiler dinmek bilmedi.

YENİ SAKARYA

Taşeron Emekçisi İçin Tarihi Bir Gün

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanan taşeron düzenlemesi hakkında konuşan Hak-İş Sakarya İl Başkanı Gökdemir, bugünü taşeron emekçileri için tarihi bir gün olarak değerlendirdi.

ADAPAZARI AKŞAM HABERLERİ

Kudüs İçin Tek Yürek

ABD Başkanı Donald Trump'ın Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıması sonrasında Sakarya'da iki gündür gösteriler düzenleniyor. Toplumun her kesiminden İsrail ve ABD'ye kınama mesajları yağıyor. Son olarak Memur Memur Sen Sakarya Şubesi düzenlediği eylemle ABD ve İsrail'i, uyararak tarihi hatadan dönülmesini istedi.

YENiGÜN

Olumlu Gerlişme!

Yenikent Bölgesinde Alandüzü'ndeki orman arazisine yapılması planlanan bin yataklı şehir hastanesi konusunda iki önemli gelişme memnunluk yarattı.

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2741985/yerel-gazetelerde-bugun