Onu 3 yıl önce çalınan tabancasıyla vurdular!

MEDYABAR.COM Hendek ilçesinde yaşanan45 yaşındakiA.C. iddialara göre otomobili tanımadığı bir kişiye pazarlık sonucu sattı . İddialara göre anlaşma sağlanınca birlikte hareket ettiler. Ancak araç içerisinde aracı satan ve alan arasında tartışma çıktı ve bu tartışma sırasında araçı satın alankişiA.C.yi Hendek ilçesinin Aşağı Çalıca Mahellesi yakınlarında aracı durdurup önce dövdü sonra da tabancayla bacaklarından vurup kaçtı.

Olay yerine gelen 112 ambulansı tarafından hastaneye kaldırılanA.C.nin yapılan ilk kontrolde kurşun yarası yanında vücudunun iki ayrı yerinden de bıçaklandığı belirlendi.

Kavga sırasında nasıl bıçaklandığını bilmediğini söyleyen A.C. Hendek ilçe Devlet Hastanesindeki ilk tedavisi sonrasında Adapazarı'na Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilirken, kendisini vuran saldırganın ise olayda kullandığı tabancanın kendisine ait tabanca olduğunu ne sürdü..

YaralıA.C. şaşırtan ifadesinde ' Benim yastığmın altından 3 yıl önce tabancam çalındı. Çalıntıbildirimi Cumhuriyet savcılığına yapıldı. Şahıs beni benden çalınan tabanca ile vurdu. Kendisini tanımıyorum' dedi..

Şimdi jandarma iki kişi arasında yaşananbulmaca gibi bu garip olayı çözmeye çalışıyor

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2742546/onu-3-yil-once-calinan-tabancasiyla-vurdular